22:13, 24:22, 26:12, 26:30
E.Daniševska birojs

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2011-11-10 19:30:00
    PTA
    Spēles pret DB nekad nav neinteresantas. Arī šovakar skatītājiem (gandrīz 30) nebija neinteresanti, jo komandas parūpējās par to, lai basketbols būtu acij tīkams un labi skatāms, proti, grozi tika gūti daudz un dažādos veidos. Spēli ar 98-77 uzvarēja laukuma saimnieki - VCG ekspertu grupa basketbolisti, tomēr panākums nemaz tik viegli nenāca. Jāuzteic arī pretinieks, kurš šoreiz neizpelnījās ne nesportiskās, ne tehniskās piezīmes, tādējādi respektējot gan pretinieku, gan tiesnešus. Lai gan eksperti atrāvās drošā vadībā jau no paša spēles sākuma, bija skaidrs - viens vājuma mirklis un DB mazie burtiski sekunžu laikā var sadeldēt praktiski jebkuru pārsvaru, ja vien tie nav 20+ punkti. Ja puslaikā eksperti gāja vēl tikai ar 11 punktu pārsvaru, tad trešajā trešdaļā, pateicoties apskaužamai precizitātei no perimetra - 5 precīzi tālie un jau pavisam droši + 25 pirms pēdējām desmit minūtēm. Noslēdzošais ceturksnis tika aizvadīts abām komandām bagātīgi strādājot pie individuālās statistikas uzlabošanas un spēles beigās tablo vēstīja 21 punkta pārsvaru mājiniekiem. Eksperti turpina strādāt pie nepilnībām fiziskajā sagatavotība un ir absolūti fokusēti pievienoties DAL 3. līgas vadošo komandu pulkam!