14:13, 21:18, 14:14, 23:16
RXG/Ķekava

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2011-12-08 19:30:00
    PTA
    Jau labu laiku iepriekš bija skaidrs, ka maču pret Putnu fabrikas pilsētniekiem noteikti izlaidīs vairāki komandas līderi, proti, atpūta tika dota uzvaras groza pret "Upesciems" autoram Ģirtam Ezeram, kā arī Raimondam Feldmanim, kurš bija labi pastrādājis iepriekšējās nedēļas spēlē pret Teiku. Spēle sākās patiešām nervozi, un 1. ceturtdaļā neviena no komandām pie vērā ņemama pārsvara netiek: 14-13 par labu mājiniekiem. Otrajā ceturtdaļā tomēr mājinieki uztver pavisam nelielu veiksmes brīdi un īsā brīdī gūtie 7 punkti ļauj puslaikā iet ar jau šai spēlei nopietnu pārsvaru: 35:31. Trešās ceturtdaļas ievadā eksperti, pateicoties precizitātei no perimetra, panāk + 10, tomēr ķekavieši atbildi parādā nepaliek, un tie paši plus četri VCG komandas labā ir arī pirms pēdējām desmit minūēm - 49-45. Pēdējā ceturtdaļā eksperti, laikam jau tomēr pateicoties labāk nokomplektētam soliņam, ieslēdz 5. pārnesumu aizsardzībā un spēli ieved sev vajadzīgajā gultnē, izcīnot uzvaru ar 72-61. Labākie eksperti punktu izteiksmē - Edgars Grieznis 18, Andrejs Fiļčonoks - 15, Mārcis Broks - 14. Jebkurā gadījumā VCG ekspertu grupas komanda ir determinēta turpināt sēriju jau nākamnedēļ, viesojoties skaistajā Ādažu pilsētā, kur tos gaidīs allaž spriganā Baltezera komanda.