18:21, 26:8, 19:21, 24:17
AF1

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-02-23 19:30:00
    PTA
    Diemžēl nolīdzināt pretinieku komandu līdz ar zemes virsu, kā tas bija ieplānots pirms spēles, VCG ekspertiem neizdevās, jo vēl 3 min pirms spēles beigām tablo vēstīja tikai 10 punktu pārsvaru mājiniekiem. Kopumā spēle kuplajam līdzjutēju pulkam (kādi 30 cilvēki bija) pārlieku saistoša nešķita, jo, pacīnījušies ar AF1 komandu pirmajā ceturtdaļā (18-21), otrajā eksperti, galvenokārt ar komandas motora - R. Feldmaņa pūlēm, ātri vien panāca padsmit punktu pārsvaru, kuru arī noturēja līdz pat spēles beigām. Pretinieki kaut kur bija pazaudējuši savus diezgan labos spēlētājus - J. Masaļski un M. Aleksejevu, tādēļ īstu pretsparu izrādīt pa lielam tā arī nespēja. Ekspertus šajā spēlē pārsteidza vienīgi Andreja Ameļčenkova darbība, kurš diezgan vienveidīgi, tomēr tai pat laikā produktīvi pieveica ekspertus ar labu posta spēli. Tomēr 5. piezīme spēles 3. ceturtdaļā Andrejam un komandai bija liktenīga. Vēl gan epizodiski uzspīdēja Kļaviņš, iemetot vairākus pustālus metienus pēc kārtas, tomēr eksperti atbildi parādā nepalika un noveda spēli līdz likumsakarīgai uzvarai - 87-67. Feldmanim 46 punkti, Brokam 14, Grieznim - 10.