36:18, 21:26, 31:15, 14:25
Hegelmann Transport Latvia

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-03-01 19:30:00
    PTA
    Jau pirmajās trīs ar pus minūtēs panākuši 17-4, eksperti Pronetam tā arī spēles laikā vairs nedeva iespējas domāt par kaut ko vairāk kā cienīgu zaudējumu šajā riebīgi mitrajā 1. marta vakarā. Puslaikā gan tie paši +13 tikai (57-44), tomēr trešā ceturtdaļa paiet VCG zīmē un 88-59 pirms pēdējām 10 minūtēm. Tās gan paiet ekspertiem visai pavirši darbojoties uzbrukumā un visai bezzobaini arī uzbrukumā. Ceturtdaļa zaudēta ar mīnus 11, tomēr spēles iznākums apdraudēts nav ne mirkli. Jāuzteic abu komandu līderi, kuri pievienojušies pēc tam, kad komandas tikās pirmajā aplī, rudenī. Raimonds Feldmanis ekspertu labā guva 52 punktus, savukārt Guntars Lazdiņš Proneta vācelītē ielasīja 42. Tātad nedaudz labāks bija gan VCG komandas līderis (52-42), gan arī pārējo ekspertu sniegums attiecībā pret Pronets līdera asistentu iespēto (50-42). Jau nākamnedēļ Pļavniekos gaidām ierodamies Teikas Gaismu, lai aizvadītu noteikti ļoti interesantu un spraigu spēli. Bet līdz tam vēl pāris treniņi, kuros jāpieslīpē aizsardzība, jo Pronetam šodien ļāvām izpausties vairāk, nekā bija vajadzīgs.

Slavas zāle - "2. līga"

Par 2016./17. gada sezona oktobra mēneša spēlētāju tika atzīts Atis Slišāns no BK "Stopiņi".