14:16, 15:22, 15:14, 28:17
Anzāģe

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-03-22 19:30:00
    PTA
    Pirmsspēles fons abām komandām praktiski bija līdzīgs - vieni cīnījās par gandarījuma 6. vietu, otriem uzvara garantētu vismaz bronzas medaļu, tātad nosacīti lielāka atbildība tomēr uz VCG pleciem. Zinot, ka uz spēli netiks trīs nominālie komandas līderi (vismaz punktu ziņā) - Feldmanis, Grieznis un Broks, ekspertu prezidijs sākotnēji izskatīja iespēju spēli pārcelt, tomē rtā visticamāk būtu vājuma izpausme un šī ideja visai ātri tika noņemta no dienas kārtības. Toties visi pārējie 10 zaldāti bija starta gatavībā, kas nozīmēja, ka nekādas padošanās šeit nebūs. Spēles sākums gan parāda, ka krietni labāks nastrojs ir viesu nometnē - 8-1, 12-5. VCG veic maiņas un līdz pirmās ceturtdaļas vidum pievelk līdz 14-16. Otrais ceturksnis paiet samērā līdzīgā cīkstiņā līdz rezultātam 21-21, tomēr beigās atkal labāki ir viesi - 38-29, ejot puslaikā. Pēc lielā pārtraukuma viesi uz mirkli sasniedz lielāko pārsvaru spēlē - 43:31, tomēr tas nav vēl viss. trešo ceturtdaļu gan vēl ar +8 noslēdz viesi, tomēr arī eksperti jūt, ka te vēl šis tas ir paņemams. Ceturto ceturtdaļu bez jebkādām problēmām var izvirzīt labākajai action žanra nominācijai. Pārņēmuši vadību 54-53, eksperti jau uzvelk uzvaras dūmu, par ko uzreiz dabon iekšās - 61-67. Jāspēlē aptuveni trīs minūtes. Šo minūšu laikā Baltezeram ir iespēja mest 10 soda metienus (divreiz izprovocēta piezīme metot trīspunktniekus), no kuriem realizēti 3... pārējās formalitātes nokārto ekspertu masīvākie čaļi - Vambuts un Kuļšs un saspēlnieks Andrejs Fiļčonoks, kuru pieredze un meistarība šādās sarežģītās situācijas ir lai neteiktu krietni, teiksim manāmi pārāka. Rezumējot spēli jāsecina, ka Baltezeram vajadzēja vinnēt, ja vien: 1) neiemestie sodiņi beigās, 2) Garo spēlētāju neesamība (pavisam nosacīti zem groza darbojās tikai Baltezera 5. numurs), 3) VCG uzvarētāju gars. Rezultatīvākie eksperti šoreiz - Fiļčonoks - 19, Vambuts - 15, Kuļšs - 14. Nākamā pietura VCG ekspresim paredzēta jau nākam pirmdien Ķekavā. Vai vilciens apstāsies?