Soda metienu %50.00%
    Rezervisti (punkti)13
    8Edgars Alekna94/3 1
    7Gvido Lieknis42/0 2

Apsveicam pretinieku ar uzvaru. Tā pat kā visu sezonu neviens netika galā ar Feldmani , arī PZ pret viņu nebija argumentu. Un esmu pārliecināts, ka tādu nebūs arī 90% nākamās sezonas pretiniekiem. Par vakardienas spēli (precīzāk tiesāšanu) šeit sīkāk izteikties nedrīkst (dabūšu vēl disciplināro sodu). Divi vārdi: Pilnīgs sviesc.
    PTA
    Diemžēl, bet uz atbildes pārspēli PZ džeki iznāca ar totālu nolemtības sajūtu, jo daudzuprāt PZ vienīgā cerība izplēksnēja tieši pirmajās trijās minūtēs, ko droši savos grožos noturēja eksperti. 12-5, pēc piecām minūtēm; 22-17 ejot mazajā pārtraukumā - tas viss bija pateicīgs fons tam, lai sērijas iznākums nebūtu apdraudēts ne mirkli. puslaikā eksperti gāja ar + 11, bet spēli nobeidza ar +14. Rezumējot spēli, jāsaka, ka pretestība bija gaidīta lielāka, savukārt rezumējot sezonu... tur jau laikam būs vajadzīgs garāks blogs utt. to tad arī apsolām un visi twitterotāji un citi interesenti jau tuvāko nedēļu laikā varēs iepazīties ar VCG komandas skatījumu uz sezonu - likumsakarībām, pārsteigumiem, aksiomām utt. Karoč - stay tuned!!!!

Slavas zāle - "2. līga"

Par 2014./15. gada sezonas oktobra mēneša labāko spēlētāju 2.līgā tika atzīts Eduards Grabovskis no "C4" komandas.