11:14, 25:16, 10:26, 25:20
E.Daniševska birojs

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2012-10-02 21:15:00
    PTA
    Pirmā sezonas spēle vienmēr ir svētki utt., tomēr šodien svētkus svinēs Inženierprojektētāji. Un laikam jau jāsaka, ka pelnīti. Starpsezonas darbs VCG nometnē nekad nav bijis cieņā, tādēļ noteikti nevaram apgalvot, ka iznācam uz spēli kā favorīti. Lai vai kā, spēle pagāja tādā kā "šūpoļu ciklā". VCG sāk ar 6-2, pēc brīža jau ir 6-10. Pēc 10 spēlētām minūtēm 11-14 DB vadībā; Puslaiks jau 36-30 VCG labā. Otrais puslaiks gan neko labu nesola un 25. minūtē jau ir 41-41. 3. ceturtdaļa ekspetiem ir pavisam švaka - 10 - 26, jeb 46-56 un tas arīvisticamāk izšķir spēles likteni. Lai gan vēl pāris reižu spēles pēdējā nogriznī VCG pietuvojas līdz 5 punktu atzīmei, vienmēr tas izšķirošais moments netiek realizēts - vai tā būtu aizsardzība, vai uzbrukums. 35 sekundes līdz mača beigam gan DB dod diezgan reālu iespēju mājiniekiem tomēr pacīnīties par uzvaru - pie rezultāta 65-75 DB nopelna gan parasto sodu, gan tehnisko, kas nozīmē 4 sodiņus, gan bumbu ekspertu uzbrukumam. sodiņi gan tikai 2 no 4, bet ekstra uzbrukumā precīzs trejacis. Piecu punktu starpība, kas gan finālā tāda arī paliek. Jāuzteic Daniševska birojs, kurš, lai gan joprojām piekopj visnotaļ artistisku spēli un apelē pie tiesnešiem savā jau izsenis izkoptajā stilā, tomēr prata ļoti svarīgajos brīžos savākties un novadīt spēli sev vēlamajā gultnē. VCG nometnē savukārt jāuzteic starpsezonas jaunieguvums - Artūrs Vītols (izīrēts no BAT2), kurš bija rezultatīvākais VCG rindās ar 23 punktiem. 17 (5 trejači) pievienoja štata snaiperis Toms Austrums, bet pārējie... pārējie iesildās... jo sezona šajā līga solās būt gara un ļooooti interesanta.