20:9, 15:16, 25:10, 16:18
BJBS Rīga/Jugla

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2013-10-01 21:15:00
    PTA
    Sākt sezonu ar uzvaru vienmēr ir patīkami, tādēļ vēl šo reizīti pievērsim acis uz spēles kvalitāti. Principā spēles iznākumu noteica divi nelieli spēles nogriežņi - pirmās 5 minūtes, kurās eksperti ieguva desmit punktu (10-0) vadību, kas nemainījās līdz pat puslaika beigām (35-25); otrs posms bija trešās ceturtdaļas vidus, kad ekspertiem padevās 19-2 izrāviens, kas arī visu salika pa plauktiņiem šajā spēlē. Tomēr viegla tā nebija, jo mazajiem juglēniešiem visticamāk bija dots skaidrs uzstādījums - būt agresīviem un nepiekāpties nevienā divcīņā, ko zēni arī godam izdarīja, jo grūti atcerēties kaut vienu viegli izcīnītu bumbu zem jebkura no groziem. Abas komandas ļoti grēkoja ar soda metieniem - ja ekspertiem vēl bija amatieru līmenim nenoniecināmie 50% - 15/30, tad jaunekļiem tikai par nieka tiesu veiksmīgāk - 11/20, jeb 55%. Katrā ziņā jāatkārtojas un jāuzsver, ka spēle prasīja lielu piepūli un paredzam, ka šī komanda ceļu negriezīs nevienam, lai gan katra uzvara spēlējot ar "večiem" viņiem būs zelta vērtē. Ekspertiem ražīgākais punktu guvēju trio - starpsezonas transfēru tirgus jaunieguvums Krišjānis Bikše ar 25 punktiem, kā arī soda laukuma kapļi Mārcis Broks ar 14 un Ivo Vambuts ar 12 punktiem.

Slavas zāle - "2. līga"

Par 2014./15.gada sezonas DAL 2.līgas novembra labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Iškāns no "RXG/Ķekava".