11:21, 12:19, 9:20, 28:14
PTA

Ādažu vidusskola, Gaujas 30 2013-10-10 20:45:00
    Emerald/Zalaris
    Pirmkārt - jāuzsver lielais kļūdu skaits. Un muļķīgākais ir tas, ka kļūdijāmies paši, nevis pretinieks mūs piepspieda kļūdīties! Otrkārt - treniņi ir domāti tam, lai iemācītos pamat lietas -> uzlikt PAREIZI blociņu, kā arī iegaumēt savu pozīciju laukumā pie vienas/divām kombinācijām, kuras treniņos tika izrunātas! Ja šīs divas lietas tiks precīzi izpildītas - tas jau būs sasniegums un noteikti dos pozitīvu rezultātu! Prieks, ka pie lielajiem mīnusiem (-30) nesalūzām un atspēlējāmies līdz kaut cik nedaudz pieklājīgam rezultātam! Pretiniekiem jāizceļ Nr.22 veiksmīgā darbība uzbrukumā, kas arī ļāva VCG iegūt pārsvaru!
    PTA
    Ādažos mums nekad nav bijušas vieglas spēles, tas bija skaidrs arī pirms šīs spēles. Tomēr acīmredzamais bija tas, ka Emerald komandai bija mazāka līdzvērtīga spēlētāju rotācija, tāpēc spēle neizvērtās tik spraiga kā bijām gaidījuši. Arī auguma centimetru starpība bija diezgan ievērojama, tādēļ, lai cīnītos par uzvaru, mājiniekiem bija nepieciešams augsts realizācijas procents metienos no distances, kas pirmajās trijās spēles ceturtdaļās izpalika. Līdz 3. ceturtdaļas beigām eksperti bija iekrājuši jau 33 punktu pārsvaru (60-27), taču tad gan uz komandas soliņa, gan laukumā eksperti izvilka marļiku un pēdējās desmit minūtes nospēlēja nevīžīgi, ļaujot Emerald komandai spēli pabeigt ar visnotaļ pieklājīgu rezultāta starpību. Kļūdas diezgan daudz pieļāva arī eksperti, tāpēc ieslīgt kaut kādā pašapmierinātībā būtu liels grēks, it sevišķi, ka jau nākamā spēle ir tikai pēc dažām dienām.

Slavas zāle - "2. līga"

Par 2014./15.gada sezonas DAL 2.līgas novembra labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Iškāns no "RXG/Ķekava".