21:13, 20:16, 22:10, 17:12
DzSK Lokomotīve

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2013-10-15 21:15:00
    PTA
    Cik nu pēc 2 kārtām varēja to spriest, tomēr laukumā nomināli tikās līgas vieni no līderiem pret komandu, kuras kontā uzvaras vēl nebija. Lai arī pirmais puslaiks beidzās ar 12 punktu laukuma saimnieku - VCG komandas - pārsvaru 41-29, tomēr spēles ritējums rādīja, ka otrajā puslaikā gaidāma nopietna cīņa, jo, ja VCG bija aktīvāki un veiksmīgāki cīņās zem groza, dzelzceļnieki savukārt uzsvaru lika uz metieniem no perimetra, kas pie zināmas veiksmes un fakta, ka izpildītāju šajā komandā ir pietiekami, neļāva VCG komandai, tikko sasniegušai divciparu pārsvaru uz tablo, veikt sevis tik iecienīto ""Šempein Šauers" rituālu. Un pareizi, jo šīs spēles liktenis izšķīrās laika posmā no 21. līdz 25 minūtei, kad palielinājuši savu pārsvaru no 12 līdz 24 eksperti beidzot varēja justies droši, komfortabli un pārliecināti. Atšķirībā no iepriekšējās nedēļas spēles pret Emerald, kur ļoti vieglprātīgi uzvaru ar +30 iemainījām pret +14, šoreiz eksperti nokapāja gods godam un neļāva pretiniekam ne uz mirkli cerēt uz kādu izrāvienu vai ko tamlīdzīgu. Nākamnedēļ izbraukums uz Juglu, kur spēle pret līgas jaunpienācējiem - komandu Kodols. Viens ir skaidrs - jāturpina uzvaru sērija!!!

Slavas zāle - "2. līga"

Par 2016./17. gada sezona oktobra mēneša spēlētāju tika atzīts Atis Slišāns no BK "Stopiņi".