PTA

Juglas zāle, Juglas 16 2013-11-06 21:15:00
    C4
    PTA
    Noteikti grūtākā uzvara šosezon. Lai gan Ultra nedēļu iepriekš tika pieveikta tikai ar 4 punktu pārsvaru un arī tajā mačā viss izšķīrās 40. minūtē, spēle pret C4 bija bīstamāka, jo cīņa notika pretinieka ierakumos, tādēļ bija jāiztukšo visa aptvere. Pirmo reizi šosezon VCG nokļuva iedzinēju lomā un trešās trešdaļas vidū tablo vēstīja, ka C4 komandai ir iekrāts 8 punktu pārsvars. Taču eksperti, galvenokārt pateicoties Kaspara Budzilas sniegumam aizsardzībā, šo pārsvaru ātri dzēš un pēdējā ceturtdaļa sākas pie neizšķirta rezultāta. Un tomēr minūtes 5 pirms spēles beigām eksperti nedaudz atraujas un šoreiz pateicoties veiksmīgai cīņai par atlecošajām bumbām pie pretinieka groza, spēj noturēt pārsvaru līdz spēles beigām. Ja par mērauklu ņemam gūtos punktus, tad labākais (15p.) šoreiz bija Ivo Vambuts (superizšķirošs trejacis spēles pēdējā minūtē), tomēr spēles MVP statuss Ivo jādala ar jau iepriekšminēto Kasparu, kura bloķētie metieni 3. trešdaļā, šķiet, bija izšķirošais pavērsiens šajā spēlē. Tāpat jāuzsver, ka pēdējā spēles ceturtdaļā pilnīgi visiem ekspertiem padevās laba aizsardzība, kas ļāva izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru un palikt par pēdējo nezaudējošo komandu DAL 2. līgā. Nākamnedēļ atkal nopietna cīņa pret, atkal jau jāsaka, seniem oponentiem - Ķekavas basketbolistiem, ar kuriem allaž bijušas sīvas cīņas. Esam pārliecināti, ka Ķekava gatavojas, tādēļ vēl pastiprinātāk gatavojamies arī mēs!

Slavas zāle - "2. līga"

2006./07. gada sezonā 2.līgas spēlē starp "Fēnikss" un "Domeko/Hot Kebab" komandām tika fiksēts daiļrunīgs rezultāts - 100:100! Lai izdodas kādam to atkārtot :)