PTA

Lietuviešu vidusskola, Prūšu 42a 2013-11-19 19:45:00
    Hegelmann Transport Latvia
    PTA
    Tā nu sanāca, ka spēle pret Pronetu izvērtās par vieglāko līdz šim šajā sezonā. Un tas pateicoties diviem stūrakmeņiem - 13 iemestiem tālmetieniem un labu darbību aizsardzībā. Šeit gan jāpiebilst, ka arī pretinieks aizsardzībā nebija uzdevumu augstumos, regulāri ļaujot izdarīt mums pietiekoši brīvus tālmetienus un arī citus metienus. Var jau būt, ka būtu pavisam cita spēle, ja Proneta rindās būtu divi iztrūkstošie sākuma piecinieka spēlētāji, taču tās jau ir šī kluba problēmas... . Īsumā par pašu spēli - pirmais puslaiks gan paiet pietiekoši sīvā cīņā, un, lai gan eksperti samērā drošo 10-12 punktu pārsvaru izcīna jau spēles pirmajās minūtēs, Pronets periodiski parāda labu spēli, tādējādi puslaiks noslēdzas ar to pašu desmit punktu pārsvaru viesiem 40:30. Trešajā ceturtdaļā gan eksperti sakārto šīs spēles dokumentāciju, iemetot piecus trojakus un vēl 11 punktus, pretinieku atstājot uz deviņiem; 65-39 pirms pēdējām desmit minūtēm. Tajās Pronets, šķiet, ir padevies un eksperti turpina iesākto, spēli noslēdzot jau ar diezgan nepieklājīgu pārsvaru 92-51. Individuāli šādā spēlē negribētos nevienu izcelt, bet nu jā kāds prasa:), tad tomēr Kārļa Priednieka 6 realizētie tālmetieni ir vērā ņemams fakts. Tik pat vērtīgi noteikti bija arī Edgara Griežņa 8 gūtie punkti spēles pirmajās divās minūtēs, kas uzreiz norādīja kas ir kas. Toms Austrums jau spēles ievadā 2X uz trīspunktu līnijas nobloķēja pretinieku līderi Ediju Pētersonu, kas arī nenoliedzami nevarēja neatstāt sekas... . Nākamnedēļ spēkošanās ar RPP noteikti būs interesanta, jo pret šo klubu bilance ir 0-2, tādēļ būs iemesls pacensties vēl nedaudz vairāk.

Slavas zāle - "2. līga"

2006./07. gada sezonā 2.līgas spēlē starp "Fēnikss" un "Domeko/Hot Kebab" komandām tika fiksēts daiļrunīgs rezultāts - 100:100! Lai izdodas kādam to atkārtot :)