PTA

Juglas zāle, Juglas 16 2014-01-17 19:45:00
    BJBS Rīga/Jugla
    PTA
    Lieliska spēle... skatītājiem. Arī juglēniešiem... bet katrā gadījumā ne ekspertiem. Tā nu sanāca, ka tikai spēles 40. minūtē izdevās nostiprināt pozīcijas. Visu spēli, pateicoties labai saspēlētībai un precīziem metieniem (īpaši iecienīti bija metieni ar atsitienu), Jugla bija priekšā savus 8-11 punktus un tikai trešās ceturtdaļas beigās eksperti veic nozīmīgu izrāvienu un samazina rezultātu līdz tikai 3 punktiem. 4. ceturtdaļas vidū viesiem jau izdodas tikt kādu punktu priekšā, tomēr Jugla allaž atsitās, un tikai 40 minūtē Kārlis Priednieks ar precīziem soda metieniem un Mārcis Broks ar pārliecinošām kustībām zem groza izrauj 4 punktu uzvaru. Iepriekš nosauktie vīri arī laikam jānominē par labākajiem šajā spēlē, tomēr arī visa pārējā komanda aizvadīja nesliktu spēli, laužot ātro Juglas čaļu spēli otrajā puslaikā. Katrā ziņā visai smags otrā apļa sākums un izskatās, ka atslābināties laikam varēs tikai aprīlī, kad atliks spēlēt tikai ar Čiekuru un Ķekariem... tas pie nosacījuma, ja viņi nesaņemsies:). Šonedēļ jāuzņem ādažnieki, kuri, kā paši jau atzinuši, visai labi pastrādājuši transfēru periodā, piesaistot treneri un iekšējās līnijas spēlētāju, kas nozīmē, ka būs spraiga cīņa... Uz to arī gatavojamies!