dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 8 spēlēm)


Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Reinis Strupovičs LMT - Mihalkovo 8 28.75
2 Ģirts Spēlmanis Swedbank 19 21.16
3 Gatis Gargažins LMT - Mihalkovo 20 20.85
4 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 21 20.67
5 Guntars Strāķis Rumba 21 20.62
6 Hedijs Šliters Rīgas satiksme
22 19.77
7 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 10 18.50
8 Ingus Rigass SEB Banka 13 18.46
9 Roberts Zeile Sport 2000
11 18.45
10 Aivars Svirido Latvijas Gāze 22 18.18
11 Arnis Aizpurs Sport 2000 8 17.63
12 Gatis Saliņš Sport 2000 20 17.45
13 Raimonds Elbakjans Rūja un Dēli 9 16.89
14 Nikolajs Mazurs Sport 2000 13 16.85
15 Rolands Gebauers Cavendish/San B
16 16.38
16 Artis Lunts SEB Banka
21 16.19
17 Armands Upītis Latvijas Universitāte
9 15.33
18 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 13 14.92
19 Mārcis Eglītis Rūja un Dēli 12 14.83
20 Artūrs Piļkēvičs Rumba 10 14.70
21 Rolands Brenčs Cavendish/San B
10 14.40
22 Ivo Poļaks Heliotherm/Ķekava 19 14.32
23 Jānis Bērziņš Heliotherm/Ķekava 19 14.21
24 Madars Vārna Swedbank 17 14.06
25 Rolands Surgofts Latvijas Universitāte 17 13.88
26 Andis Cīrulis Cavendish/San B
20 13.75
27 Pēteris Penka Sport 2000
16 13.63
28 Raivis Alksnis Rūja un Dēli 20 13.55
29 Elvijs Junde ALT Auto
11 13.45
30 Kristaps Dambergs ALT Auto
18 13.39
31 Nauris Miezis Rumba 21 13.14
32 Aldis Beitiņš Rūja un Dēli 22 13.00
33 Aigars Strāķis Rumba
10 13.00
34 Ēriks Kehris ALT Auto
10 12.90
35 Miks Užulis Cavendish/San B
22 12.82
36 Oskars Strupovičs Cavendish/San B
21 12.76
37 Kārlis Majevskis Swedbank 9 11.67
38 Arkādijs Makarenko Latvijas Universitāte
16 11.44
39 Mārtiņš Rozenbergs Rumba 17 11.29
40 Juris Ojaru Rūja un Dēli 8 11.13
41 Renārs Uzraugs Rīgas satiksme
21 11.00
42 Mārtiņš Bērziņš Rīgas satiksme
17 10.76
43 Matīss Mežulis Latvijas Universitāte 19 10.74
44 Sergejs Kiseļovs Rumba
20 10.60
45 Kaspars Reinkops SEB Banka
16 10.56
46 Jānis Blaumanis ALT Auto
11 10.36
47 Ingmārs Zirnis Sport 2000
10 10.20
48 Jānis Blaubergs Heliotherm/Ķekava 22 10.00
49 Kārlis Zīlītis Rīgas satiksme
21 10.00
50 Edijs Kaņepājs Sport 2000 22 9.86
51 Egīls Lapsalis Latvijas Gāze 18 9.50
52 Dāvis Krastiņš Rumba
8 9.38
53 Jānis Vainoris Rīgas satiksme
21 9.33
54 Didzis Freivalds SEB Banka 17 9.24
55 Armands Melngailis Rūja un Dēli 17 9.18
56 Uldis Rutkovskis LMT - Mihalkovo
21 9.05
57 Egīls Ezis SEB Banka 16 9.00
58 Edijs Eglītis Sport 2000 15 8.80
59 Jānis Baumerts Heliotherm/Ķekava 20 8.75
60 Jānis Šulcs Heliotherm/Ķekava 17 8.71
61 Guntis Lukševics Rūja un Dēli 10 8.70
62 Ronalds Kalniņš Latvijas Gāze 17 8.65
63 Rafiks Misirovs Cavendish/San B
16 8.63
64 Ivo Popmanis Cavendish/San B
16 8.63
65 Jānis Tomaševskis Latvijas Universitāte 21 8.52
66 Agris Alksnis LMT - Mihalkovo 14 8.36
67 Edgars Gusts ALT Auto
15 8.27
68 Sandis Poga Swedbank 15 8.07
69 Kurts Magone ALT Auto
12 8.00
70 Andis Kārkliņš Swedbank 18 7.56
71 Džo Brooks Rumba
9 7.44
72 Andris Vētra Heliotherm/Ķekava 21 7.43
73 Jevgenijs Ivanovs Swedbank 21 7.33
74 Gatis Levins Swedbank 20 7.30
75 Arvīds Maurāns Rīgas satiksme
21 7.29
76 Artūrs Melnieks Cavendish/San B
18 7.17
77 Artūrs Linde Cavendish/San B
18 6.94
78 Gatis Grīnbergs Heliotherm/Ķekava 10 6.90
79 Agris Duļbinskis Latvijas Universitāte 9 6.89
80 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 21 6.86
81 Andris Kliests Rīgas satiksme
20 6.65
82 Kaspar Allese Rumba 17 6.59
83 Normunds Mucenieks Swedbank 21 6.57
84 Edvīns Miezers Rūja un Dēli 16 6.50
85 Mārtiņš Zemturis Rumba
8 6.50
86 Ivars Balodis Heliotherm/Ķekava 8 6.50
87 Edgars Nagla Cavendish/San B
21 6.29
88 Raimonds Šulcs Heliotherm/Ķekava 22 6.27
89 Reinis Kolnejs Cavendish/San B
15 6.27
90 Uģis Kreicšteins Rūja un Dēli 15 6.20
91 Uldis Slapjums Sport 2000 10 6.10
92 Jānis Zeibots ALT Auto
11 6.00
93 Mārtiņš Kiziks Latvijas Universitāte 22 5.82
94 Edgars Suraks Rumba 14 5.64
95 Kārlis Daude ALT Auto
21 5.57
96 Kristaps Bērziņš ALT Auto
16 5.50
97 Andris Gitendorfs Cavendish/San B
8 5.50
98 Sergejs Samohins Rumba
19 5.32
99 Krists Sproģis ALT Auto
9 5.22
100 Kaspars Buls Rūja un Dēli 16 5.13
101 Igors Golovka LMT - Mihalkovo 13 4.92
102 Mārcis Liepiņš Swedbank 15 4.80
103 Reinis Vāvers Latvijas Universitāte 18 4.78
104 Dāvis Rābants Latvijas Universitāte
19 4.47
105 Raimonds Freimanis Rīgas satiksme
19 4.47
106 Roberts Zaķis Heliotherm/Ķekava 12 4.33
107 Mārtiņš Blūms Swedbank 14 4.29
108 Juris Stikāns Heliotherm/Ķekava 17 4.18
109 Pēteris Treijs SEB Banka 8 4.13
110 Jānis Briņķis Swedbank
10 4.10
111 Edgars Bole Rīgas satiksme
14 4.07
112 Kārlis Pozņakovs Latvijas Universitāte 22 4.05
113 Kaspars Bērziņš SEB Banka 21 4.00
114 Aleksejs Grehovs LMT - Mihalkovo 11 3.64
115 Linards Kaminskis Cavendish/San B
14 3.57
116 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 8 3.25
117 Māris Vāvere Latvijas Gāze
10 3.20
118 Artis Vecumnieks Latvijas Universitāte
9 3.11
119 Juris Pastars Rīgas satiksme
13 3.08
120 Oskars Balodis Rūja un Dēli 18 3.00
121 Uģis Vorons SEB Banka
11 3.00
122 Mārcis Strīgelis Swedbank
8 3.00
123 Rolands Strauts SEB Banka 16 2.88
124 Sergejs Volkovs SEB Banka 12 2.42
125 Artūrs Balodis Latvijas Universitāte
21 2.29
126 Mikus Daugavvanags Rīgas satiksme
20 1.90
127 Edgars Vakuļčiks LMT - Mihalkovo 8 1.63
128 Pauls Romans ALT Auto
17 1.41
129 Nauris Krūgaļaužs Latvijas Gāze
16 1.25
130 Alvis Everts Sport 2000
11 1.09
131 Reinis Helmanis LMT - Mihalkovo 11 1.00
132 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 17 0.94
133 Gundars Lipiņš LMT - Mihalkovo
10 0.90

(mazāk par 8 spēlēm)


Roberts Leitāns ALT Auto
2 20.50

Einārs Tukišs Latvijas Universitāte
1 19.00

Sandris Jēkabsons Cavendish/San B
2 15.00

Māris Citskovskis Rūja un Dēli
5 13.80

Guntars Jonāns Sport 2000
7 12.00

Uldis Muižnieks Sport 2000
3 9.67

Kaspars Holms Swedbank 3 9.33

Justs Jankovskis ALT Auto
6 8.00

Jurģis Eglītis ALT Auto
6 7.50

Indars Aščuks SEB Banka 7 6.86

Māris Kaucis Sport 2000
6 6.67

Gints Kapzems Sport 2000
6 6.33

Rolands Brenčs ALT Auto
1 6.00

Toms Stālmanis Rumba
4 5.75

Mārtiņš Grasmanis Sport 2000
5 4.60

Artūrs Krūmiņš SEB Banka
7 4.43

Armands Grēvels Rūja un Dēli
7 4.43

Kārlis Veiders Heliotherm/Ķekava
1 4.00

Mārtiņš Everts Sport 2000
4 3.25

Arnis Jēkabsons ALT Auto
3 2.33

Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 7 2.14

Jānis Arbidāns Heliotherm/Ķekava 3 1.67

Aldis Veinbergs Latvijas Gāze
2 1.00

Renārs Miķelsons Latvijas Gāze 2 1.00

Kristaps Zeibots ALT Auto
4 0.50

Aldis Stankevics Swedbank
4 0.50

Dainis Čapkovskis Rūja un Dēli
2 0

Toms Šrāders ALT Auto
1 0

Andis Pumpurs Rūja un Dēli 1 0

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada SPORT 2000 Elites grupas labāko punktu guvēju kļuva Ģirts Spēlmanis no "Mārupe/Sport 2000". 21 spēlē 457 gūtie punkti.
krown.lv