dubultamatieru līga

Punkti summā

  Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Ģirts Spēlmanis Kursa MRU/Mārupe 21 457
2 Eduards Ķikuts ________ 22 434
3 Oskars Kalniņš GASO 20 382
4 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 20 377
5 Aivars Svirido GASO 19 356
6 Mārtiņš Auns Baltijas Tranzīta Serviss 20 322
7 Dāvis Delveris Baltijas Tranzīta Serviss 15 309
8 Vairis Pusaudzis Kursa MRU/Mārupe 19 304
9 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 18 288
10 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 18 286
11 Kaspars Veide Cavendish 21 278
12 Jānis Bērziņš BK Ķekava/Bebe.lv 21 272
13 Gints Kapzems BK Cerība 20 270
14 Gints Liepiņš Pļavnieki B3 19 268
15 Raimonds Vaikulis 18 253
16 Kaspars Karolis Pļavnieki B3 21 249
17 Ralfs Ozolnieks ________ 21 248
18 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 20 227
19 Krišjānis Bikše ________ 18 226
20 Raivis Upe BK Sonora 21 225
21 Madars Vārna Ballzy/Mārupe 19 222
22 Guntis Vanags BK Ķekava/Bebe.lv 20 222
23 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 19 217
24 Mārtiņš Rozenbergs ________ 16 209
25 Pēteris Penka Brikers Latvija 16 207
26 Kristians Kārkliņš ________ 18 203
27 Andis Cīrulis Cavendish 17 202
28 Lauris Bojārs Bottomline 21 199
29 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 11 198
30 Rūdolfs Rozītis ________ 15 197
31 Mārtiņš Zemturis ________ 22 194
32 Kārlis Vidžups Pļavnieki B3 16 193
33 Pēteris Rudzājs Baltijas Tranzīta Serviss 12 191
34 Jānis Āre BK Ķekava/Bebe.lv 19 190
35 Dāvis Krastiņš Brikers Latvija 15 187
36 Ričards Roziņš ________ 22 186
37 Māris Jurjāns GASO 21 185
38 Pēteris Lunts BK Salaspils 15 181
39 Normunds Sondors ________ 10 176
40 Krišjānis Brehmanis Ballzy/Mārupe 22 171
41 Mārtiņš Teters ________ 22 169
42 Ņikita Ļebedevs ________ 21 168
43 Ivars Ikstens Leifheit/Latvijas Universitāte 10 165
44 Jānis Saušs ________ 19 165
45 Jānis Šulcs BK Ķekava/Bebe.lv 21 165
46 Kristaps Jurjāns ________ 13 164
47 Artūrs Piļkevičs Kursa MRU/Mārupe 16 163
48 Normunds Feierbergs GASO 17 162
49 Ģirts Lazdāns ________ 18 160
50 Kristaps Šteinbergs ________ 17 155
51 Jānis Zemels Anzāģe 19 153
52 Jānis Baumerts ________ 20 152
53 Andris Kuksiks Pļavnieki B3 19 150
54 Kārlis Zīlītis ________ 17 149
55 Andis Veinbergs GASO 17 143
56 Raivis Aire ________ 22 141
57 Edgars Saušs Bottomline 18 138
58 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 10 136
59 Jānis Mednis Kursa MRU/Mārupe 21 136
60 Mikus Janvars Bottomline 18 135
61 Niks Gūtmanis ________ 19 134
62 Māris Brīdiņš VCG Ekspertu grupa 22 134
63 Krišs Matisons Ķeizarmežs/Ķekari 22 133
64 Uģis Strauss ________ 11 132
65 Mārtiņš Knostenbergs GASO 15 132
66 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 17 132
67 Artūrs Suhānovs ________ 22 132
68 Hedijs Šliters Hegelmann Transport Latvia 9 130
69 Kārlis Gulbis ________ 18 125
70 Jānis Blaubergs BK Ķekava/Bebe.lv 20 125
71 Juris Patmalnieks GASO 9 121
72 Artūrs Jēkabsons Anzāģe 9 121
73 Eduards Liepiņš ________ 18 121
74 Didzis Bērziņš ________ 9 118
75 Artūrs Škute ________ 8 113
76 Jānis Zeltiņš ________ 19 112
77 Andris Vētra GASO 18 108
78 Normunds Mucenieks Kursa MRU/Mārupe 22 107
79 Raivis Alksnis Bottomline 17 106
80 Jurģis Ozols Baltijas Tranzīta Serviss 21 106
81 Andris Otto Baltijas Tranzīta Serviss 17 104
82 Uldis Rutkovskis ________ 16 95
83 Toms Dombrovskis ________ 19 95
84 Ritvars Aņisimovs ________ 17 93
85 Mārtiņš Milbergs ________ 19 93
86 Jānis Vībāns ________ 22 93
87 Kārlis Gubāts Baltijas Tranzīta Serviss 12 90
88 Arnis Aizpurs ________ 8 87
89 Roberts Liepiņš ________ 11 86
90 Kaspars Krūms ________ 15 84
91 Mārtiņš Ivanovs Anzāģe 17 83
92 Rolands Surgofts Ballzy/Mārupe 9 82
93 Ģirts Fridrihsons Brikers Latvija 13 82
94 Aigars Indrikovs ________ 9 81
95 Mārtiņš Vīņauds ________ 5 80
96 Raimonds Eglītis BK Sonora 15 80
97 Krists Felš-Milbergs BK Sonora 20 80
98 Kaspars Zālītis Rumba/LSPA 22 80
99 Artūrs Patmalnieks GASO 19 75
100 Gustavs Balams ________ 17 74
101 Emīls Raiks Kursa MRU/Mārupe 21 74
102 Gatis Grīnbergs BK Ķekava/Bebe.lv 16 73
103 Ainārs Balsers Anzāģe 13 72
104 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 17 72
105 Aigars Saušs Bottomline 22 72
106 Rihards Ginters ________ 6 71
107 Juris Stikāns BK Ķekava/Bebe.lv 19 71
108 Matīss Rožlapa Ballzy/Mārupe 6 65
109 Gatis Liniņš Brikers Latvija 16 65
110 Niks Gaigalietis ________ 15 63
111 Jānis Skroderis ________ 16 61
112 Roberts Blaubuks ________ 11 60
113 Eduards Ozols Brikers Latvija 14 58
114 Ivo Poļaks ________ 11 57
115 Lauris Lietavietis Optibet Traktors 9 56
116 Jorens Duļevskis ________ 5 55
117 Jānis Baumeistars ________ 12 53
118 Aivars Stikuts ________ 9 50
119 Vigo Zaļaiskalns Cavendish 8 43
120 Ernests Moruss Optibet Traktors 13 42
121 Jānis Vaišļa ________ 17 41
122 Kārlis Penders ________ 5 40
123 Edgars Buļs Optibet Traktors 6 37
124 Agris Blaubuks ________ 4 36
125 Mārtiņš Zīle Mārupe/ProBasketball 4 36
126 Arkādijs Makarenko BK Upesciems 4 30
127 Nauris Liepiņš ________ 10 30
128 Jānis Kopeika Brikers Latvija 9 29
129 Gundars Bērziņš Baltijas Tranzīta Serviss 10 27
130 Lauris Zarāns ________ 10 26
131 Montis Rozenfelds Mārupe/ProBasketball 13 26
132 Miks Aivars Mūrnieks ________ 16 25
133 Māris Hmeļņickis ________ 5 24
134 Alvis Puzāks ________ 3 23
135 Jānis Vācietis ________ 5 22
136 Jānis Vīburs Baltijas Tranzīta Serviss 10 22
137 Uldis Bērziņš Bottomline 17 21
138 Mārcis Liepiņš ________ 11 20
139 Nauris Maskalāns GASO 3 18
140 Uģis Lasmanis Baltijas Tranzīta Serviss 2 17
141 Vents Veinbergs Cavendish 1 16
142 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 8 16
143 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe + 35 6 14
144 Elvis Čoders Baltijas Tranzīta Serviss 3 13
145 Gustavs Treimanis ________ 4 12
146 Juris Cīrulis ________ 4 12
147 Kaspar Allese ________ 5 12
148 Māris Skulte Ballzy/Mārupe 9 12
149 Artūrs Kalnītis ________ 2 11
150 Roberts Žubulis BK Ķekava/Bebe.lv 3 11
151 Kārlis Dzintars Zahovskis ________ 4 10
152 Andis Kārkliņš ________ 4 9
153 Edgars Liepiņš ________ 6 9
154 Roberts Zaķis ________ 8 9
155 Roberts Ruksis-Vilemsons Lapenieki 2 8
156 Renārs Miķelsons ________ 2 8
157 Uldis Muižnieks ________ 3 8
158 Edgars Suraks ________ 4 7
159 Elvijs Mičulis ________ 2 6
160 Edgars Čaupjonoks ________ 3 6
161 Kristaps Pugačs ________ 13 6
162 Miks Bukulītis Pļavnieki B3 4 5
163 Andris Inģēļāvičus ________ 1 4
164 Egīls Lapsalis GASO 2 4
165 Gatis Liepiņš GASO 8 4
166 Rinalds Vjaters VCG Ekspertu grupa 2 3
167 Ģirts Sormulis Baltijas Tranzīta Serviss 4 3
168 Gustavs Gotauts ________ 1 2
169 Nauris Liberts ________ 1 2
170 Kaspars Holms ________ 1 0
171 Intars Štālbergs ________ 1 0
172 Sandis Bacāns ________ 1 0
173 Artūrs Fridrihsons Brikers Latvija 1 0
174 Gints Vītols ________ 1 0
175 Artūrs Krūmiņš ________ 1 0
176 Edgars Arnītis Emerald/Zalaris 5 0

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonas SPORT2000 elites grupas 1/4 finālā Rumba/LSPA pārliecinoši divu spēļu summā pieveica Bottomline - 81:45, 73:70.
krown.lv