dubultamatieru līga

3 punktu metieni

  Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Mārtiņš Auns Baltijas Tranzīta Serviss 20 66
2 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 20 59
3 Dāvis Delveris Baltijas Tranzīta Serviss 15 58
4 Gints Kapzems BK Cerība 20 53
5 Vairis Pusaudzis Kursa MRU/Mārupe 19 50
6 Eduards Ķikuts BA Turība-2 22 48
7 Madars Vārna Ballzy/Mārupe 19 47
8 Ģirts Spēlmanis Kursa MRU/Mārupe 21 44
9 Aivars Svirido Latvijas Gāze 19 41
10 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 20 39
11 Krišjānis Bikše ________ 18 38
12 Ģirts Lazdāns ________ 18 38
13 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 20 37
14 Gints Liepiņš Pļavnieki B3 19 36
15 Rūdolfs Rozītis ________ 15 34
16 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 18 34
17 Jānis Bērziņš BK Ķekava/ThermoKid 21 34
18 Māris Jurjāns Latvijas Gāze 21 31
19 Normunds Sondors BA Turība-2 10 30
20 Ralfs Ozolnieks ________ 21 28
21 Ņikita Ļebedevs ________ 21 28
22 Jānis Āre BK Ķekava/ThermoKid 19 26
23 Raimonds Vaikulis 18 25
24 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 17 22
25 Eduards Liepiņš ________ 18 22
26 Jānis Zemels Anzāģe 19 21
27 Ritvars Aņisimovs ________ 17 20
28 Kristians Kārkliņš ________ 18 20
29 Andris Kuksiks Pļavnieki B3 19 20
30 Jānis Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 21 20
31 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 15 19
32 Kārlis Vidžups Pļavnieki B3 16 19
33 Andis Cīrulis Cavendish 17 19
34 Jānis Vībāns ________ 22 19
35 Raivis Aire ________ 22 19
36 Kaspars Veide Cavendish 21 18
37 Ivars Ikstens Leifheit/Latvijas Universitāte 10 17
38 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 11 17
39 Jānis Skroderis BA Turība-2 16 17
40 Krišs Matisons Ķeizarmežs/Ķekari 22 17
41 Niks Gūtmanis ________ 19 16
42 Krišjānis Brehmanis Ballzy/Mārupe 22 16
43 Ričards Roziņš ________ 22 16
44 Pēteris Rudzājs Baltijas Tranzīta Serviss 12 15
45 Mārtiņš Rozenbergs ________ 16 15
46 Rihards Ginters ________ 6 14
47 Jānis Mednis Kursa MRU/Mārupe 21 14
48 Kārlis Gulbis ________ 18 13
49 Mārtiņš Milbergs ________ 19 13
50 Jānis Blaubergs BK Ķekava/ThermoKid 20 13
51 Juris Patmalnieks Latvijas Gāze 9 12
52 Roberts Liepiņš ________ 11 12
53 Kārlis Zīlītis ________ 17 12
54 Mārtiņš Vīņauds ________ 5 11
55 Dāvis Krastiņš Brikers Latvija 15 11
56 Raivis Alksnis Bottomline 17 11
57 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 17 11
58 Juris Stikāns BK Ķekava/ThermoKid 19 11
59 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 19 11
60 Jānis Saušs ________ 19 11
61 Roberts Blaubuks ________ 11 10
62 Jurģis Ozols Baltijas Tranzīta Serviss 21 10
63 Niks Gaigalietis ________ 15 9
64 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 17 9
65 Vigo Zaļaiskalns Cavendish 8 8
66 Kārlis Gubāts Baltijas Tranzīta Serviss 12 8
67 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 18 8
68 Jānis Vācietis ________ 5 7
69 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 10 7
70 Raimonds Eglītis BK Sonora 15 7
71 Uldis Rutkovskis ________ 16 7
72 Māris Brīdiņš VCG Ekspertu grupa 22 7
73 Matīss Rožlapa Ballzy/Mārupe 6 6
74 Arnis Aizpurs ________ 8 6
75 Pēteris Penka Brikers Latvija 16 6
76 Andris Vētra Latvijas Gāze 18 6
77 Toms Dombrovskis ________ 19 6
78 Rolands Surgofts Ballzy/Mārupe 9 5
79 Jānis Vīburs Baltijas Tranzīta Serviss 10 5
80 Uģis Strauss BA Turība-2 11 5
81 Jānis Baumeistars ________ 12 5
82 Kristaps Šteinbergs ________ 17 5
83 Krists Felš-Milbergs BK Sonora 20 5
84 Lauris Bojārs Bottomline 21 5
85 Mārtiņš Zemturis ________ 22 5
86 Agris Blaubuks ________ 4 4
87 Nauris Liepiņš BA Turība-2 10 4
88 Kaspars Krūms ________ 15 4
89 Gatis Liniņš Brikers Latvija 16 4
90 Artūrs Piļkevičs Kursa MRU/Mārupe 16 4
91 Jānis Baumerts ________ 20 4
92 Raivis Upe BK Sonora 21 4
93 Normunds Mucenieks Kursa MRU/Mārupe 22 4
94 Māris Hmeļņickis ________ 5 3
95 Kārlis Penders ________ 5 3
96 Jorens Duļevskis ________ 5 3
97 Aivars Stikuts ________ 9 3
98 Didzis Bērziņš ________ 9 3
99 Hedijs Šliters Tehnoland.lv 9 3
100 Ivo Poļaks ________ 11 3
101 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 11 3
102 Eduards Ozols Brikers Latvija 14 3
103 Jānis Vaišļa ________ 17 3
104 Guntis Vanags BK Ķekava/ThermoKid 20 3
105 Mārtiņš Teters BA Turība-2 22 3
106 Vents Veinbergs Cavendish 1 2
107 Andis Kārkliņš BA Turība-2 4 2
108 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 8 2
109 Māris Skulte Ballzy/Mārupe 9 2
110 Jānis Kopeika Brikers Latvija 9 2
111 Lauris Zarāns ________ 10 2
112 Kristaps Pugačs ________ 13 2
113 Miks Aivars Mūrnieks ________ 16 2
114 Gustavs Balams ________ 17 2
115 Kaspars Zālītis Rumba/LSPA 22 2
116 Artūrs Suhānovs ________ 22 2
117 Rinalds Vjaters VCG Ekspertu grupa 2 1
118 Artūrs Kalnītis ________ 2 1
119 Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 3 1
120 Uldis Muižnieks ________ 3 1
121 Elvis Čoders Baltijas Tranzīta Serviss 3 1
122 Edgars Suraks ________ 4 1
123 Ģirts Sormulis Baltijas Tranzīta Serviss 4 1
124 Miks Bukulītis Pļavnieki B3 4 1
125 Arkādijs Makarenko BK Upesciems 4 1
126 Edgars Buļs Optibet Traktors 6 1
127 Artūrs Škute ________ 8 1
128 Gundars Bērziņš Baltijas Tranzīta Serviss 10 1
129 Montis Rozenfelds Mārupe/ProBasketball 13 1
130 Pēteris Lunts BK Salaspils 15 1
131 Uldis Bērziņš Bottomline 17 1
132 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 17 1
133 Edgars Saušs Bottomline 18 1
134 Jānis Zeltiņš ________ 19 1
135 Emīls Raiks Kursa MRU/Mārupe 21 1

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par Ballzy Elites grupas 2016./17. gada sezonas oktobra MVP kļuva Roberts Plivčs (Kursa MRU/Mārupe).
krown.lv