dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 8 spēlēm)


Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Ģirts Spēlmanis Mārupe/Sport 2000 21 21.76
2 Dāvis Delveris Baltijas Tranzīta Serviss 15 20.60
3 Eduards Ķikuts BA Turība-2 22 19.73
4 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 20 19.10
5 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 20 18.85
6 Aivars Svirido Latvijas Gāze 19 18.74
7 Aigars Strāķis Rumba 11 18.00
8 Normunds Sondors BA Turība-2 10 17.60
9 Ivars Ikstens BK Ķekari 10 16.50
10 Mārtiņš Auns Baltijas Tranzīta Serviss 20 16.10
11 Vairis Pusaudzis Mārupe/Sport 2000 19 16.00
12 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 18 16.00
13 Pēteris Rudzājs Baltijas Tranzīta Serviss 12 15.92
14 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 18 15.89
15 Hedijs Šliters BK Ķekari 9 14.44
16 Artūrs Škute BK Ķekari 8 14.13
17 Gints Liepiņš BK Kubs 19 14.11
18 Raimonds Vaikulis Rumba 18 14.06
19 Guntars Strāķis Rumba 10 13.60
20 Gints Kapzems Brikers Latvija 20 13.50
21 Artūrs Jēkabsons BK Ķekari 9 13.44
22 Juris Patmalnieks Latvijas Gāze 9 13.44
23 Kaspars Veide Brikers Latvija 21 13.24
24 Rūdolfs Rozītis BK Ķekari 15 13.13
25 Didzis Bērziņš Latvijas Gāze 9 13.11
26 Mārtiņš Rozenbergs Rumba 16 13.06
27 Jānis Bērziņš ThermoKid/Ķekava 21 12.95
28 Pēteris Penka Brikers Latvija 16 12.94
29 Kristaps Jurjāns Kursa MRU/Mārupe 13 12.62
30 Krišjānis Bikše BA Turība-2 18 12.56
31 Dāvis Krastiņš Brikers Latvija 15 12.47
32 Pēteris Lunts BK Kubs 15 12.07
33 Kārlis Vidžups BK Kubs 16 12.06
34 Uģis Strauss BA Turība-2 11 12.00
35 Andis Cīrulis Brikers Latvija 17 11.88
36 Kaspars Karolis BK Kubs 21 11.86
37 Ralfs Ozolnieks BK Ķekari 21 11.81
38 Madars Vārna Mārupe/Sport 2000 19 11.68
39 Pauls Bergs Jugla/Sport 2000 19 11.42
40 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 20 11.35
41 Kristians Kārkliņš Jugla/Sport 2000 18 11.28
42 Guntis Vanags ThermoKid/Ķekava 20 11.10
43 Arnis Aizpurs Mārupe/Sport 2000 8 10.88
44 Raivis Upe Baltijas Tranzīta Serviss 21 10.71
45 Artūrs Piļkēvičs Rumba 16 10.19
46 Jānis Āre ThermoKid/Ķekava 19 10.00
47 Normunds Feierbergs Brikers Latvija 17 9.53
48 Lauris Bojārs Bottomline 21 9.48
49 Kristaps Šteinbergs Mārupe/Sport 2000 17 9.12
50 Rolands Surgofts Mārupe/Sport 2000 9 9.11
51 Aigars Indrikovs Latvijas Gāze 9 9.00
52 Ģirts Lazdāns Jugla/Sport 2000 18 8.89
53 Mārtiņš Zemturis Rumba 22 8.82
54 Māris Jurjāns Bottomline 21 8.81
55 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 15 8.80
56 Kārlis Zīlītis BK Ķekari 17 8.76
57 Jānis Saušs Bottomline 19 8.68
58 Ričards Roziņš BA Turība-2 22 8.45
59 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 17 8.41
60 Jānis Zemels Baltijas Tranzīta Serviss 19 8.05
61 Ņikita Ļebedevs Jugla/Sport 2000 21 8.00
62 Andris Kuksiks BK Kubs 19 7.89
63 Jānis Šulcs ThermoKid/Ķekava 21 7.86
64 Roberts Liepiņš Jugla/Sport 2000 11 7.82
65 Krišjānis Brehmanis Rumba 22 7.77
66 Kristaps Žvīgulis Bottomline 17 7.76
67 Mārtiņš Teters BA Turība-2 22 7.68
68 Edgars Saušs Bottomline 18 7.67
69 Jānis Baumerts ThermoKid/Ķekava 20 7.60
70 Mikus Janvars Bottomline 18 7.50
71 Kārlis Gubāts Baltijas Tranzīta Serviss 12 7.50
72 Niks Gūtmanis ThermoKid/Ķekava 19 7.05
73 Kārlis Gulbis BK Kubs 18 6.94
74 Eduards Liepiņš BK Kubs 18 6.72
75 Jānis Mednis BK Ķekari 21 6.48
76 Raivis Aire Jugla/Sport 2000 22 6.41
77 Ģirts Fridrihsons Brikers Latvija 13 6.31
78 Jānis Blaubergs ThermoKid/Ķekava 20 6.25
79 Raivis Alksnis Bottomline 17 6.24
80 Lauris Lietavietis Bottomline 9 6.22
81 Andris Otto Baltijas Tranzīta Serviss 17 6.12
82 Māris Brīdiņš BK Kubs 22 6.09
83 Krišs Matisons BK Ķekari 22 6.05
84 Artūrs Suhānovs Rumba 22 6.00
85 Andris Vētra Latvijas Gāze 18 6.00
86 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 16 5.94
87 Jānis Zeltiņš Bottomline 19 5.89
88 Kaspars Krūms BA Turība-2 15 5.60
89 Aivars Stikuts Jugla/Sport 2000 9 5.56
90 Ainārs Balsers Baltijas Tranzīta Serviss 13 5.54
91 Ritvars Aņisimovs Bottomline 17 5.47
92 Roberts Blaubuks BK Kubs 11 5.45
93 Vigo Zaļaiskalns Brikers Latvija 8 5.38
94 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 15 5.33
95 Ivo Poļaks ThermoKid/Ķekava 11 5.18
96 Jurģis Ozols Baltijas Tranzīta Serviss 21 5.05
97 Toms Dombrovskis Jugla/Sport 2000 19 5.00
98 Mārtiņš Milbergs BA Turība-2 19 4.89
99 Mārtiņš Ivanovs BK Ķekari 17 4.88
100 Normunds Mucenieks Mārupe/Sport 2000 22 4.86
101 Gatis Grīnbergs ThermoKid/Ķekava 16 4.56
102 Jānis Baumeistars Kursa MRU/Mārupe 12 4.42
103 Gustavs Balams Jugla/Sport 2000 17 4.35
104 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 17 4.24
105 Jānis Vībāns Jugla/Sport 2000 22 4.23
106 Niks Gaigalietis Brikers Latvija 15 4.20
107 Eduards Ozols Brikers Latvija 14 4.14
108 Gatis Liniņš Brikers Latvija 16 4.06
109 Krists Felš-Milbergs Baltijas Tranzīta Serviss 20 4.00
110 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 19 3.95
111 Jānis Skroderis BA Turība-2 16 3.81
112 Juris Stikāns ThermoKid/Ķekava 19 3.74
113 Kaspars Zālītis Rumba 22 3.64
114 Emīls Raiks Mārupe/Sport 2000 21 3.52
115 Aigars Saušs Bottomline 22 3.27
116 Ernests Moruss Mārupe/Sport 2000 13 3.23
117 Jānis Kopeika Brikers Latvija 9 3.22
118 Nauris Liepiņš BA Turība-2 10 3.00
119 Gundars Bērziņš Baltijas Tranzīta Serviss 10 2.70
120 Lauris Zarāns Latvijas Gāze 10 2.60
121 Jānis Vaišļa Rumba 17 2.41
122 Jānis Vīburs Baltijas Tranzīta Serviss 10 2.20
123 Montis Rozenfelds BA Turība-2 13 2.00
124 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 8 2.00
125 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 11 1.82
126 Miks Aivars Mūrnieks Jugla/Sport 2000 16 1.56
127 Māris Skulte Mārupe/Sport 2000 9 1.33
128 Uldis Bērziņš Bottomline 17 1.24
129 Roberts Zaķis ThermoKid/Ķekava 8 1.13
130 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 8 0.50
131 Kristaps Pugačs Rumba 13 0.46

(mazāk par 8 spēlēm)

1
Mārtiņš Vīņauds BA Turība-2 5 16.00
2
Vents Veinbergs BA Turība-2 1 16.00
3
Rihards Ginters BK Ķekari 7 14.43
4
Jorens Duļevskis Jugla/Sport 2000 5 11.00
5 Matīss Rožlapa Mārupe/Sport 2000 6 10.83
6
Mārtiņš Zīle Mārupe/Sport 2000 4 9.00
7
Agris Blaubuks BK Kubs 4 9.00
8
Kārlis Penders BK Kubs 5 8.00
9 Alvis Puzāks BK Ķekari 3 7.67
10
Arkādijs Makarenko Baltijas Tranzīta Serviss 4 7.50
11 Uģis Lasmanis Baltijas Tranzīta Serviss 3 7.00
12
Elvis Čoders Baltijas Tranzīta Serviss 6 6.33
13
Edgars Buļs Bottomline 6 6.17
14
Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 3 6.00
15
Roberts Žubulis Jugla/Sport 2000 4 5.50
16
Artūrs Kalnītis Brikers Latvija 2 5.50
17
Māris Hmeļņickis Kursa MRU/Mārupe 7 4.57
18
Jānis Vācietis BK Ķekari 5 4.40
19
Renārs Miķelsons Latvijas Gāze 2 4.00
20
Roberts Ruksis BK Kubs 2 4.00
21
Andris Inģēļāvičus Rumba 1 4.00
22
Gustavs Treimanis Jugla/Sport 2000 4 3.00
23
Juris Cīrulis BK Ķekari 4 3.00
24
Elvijs Mičulis BA Turība-2 2 3.00
25
Uldis Muižnieks Kursa MRU/Mārupe 3 2.67
26
Kārlis Dzintars Zahovskis Mārupe/Sport 2000 4 2.50
27
Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe 6 2.33
28
Andis Kārkliņš Mārupe/Sport 2000 4 2.25
29
Kaspar Allese Rumba 6 2.00
30
Edgars Čaupjonoks BK Ķekari 3 2.00
31
Egīls Lapsalis Latvijas Gāze 2 2.00
32
Nauris Liberts BK Ķekari 1 2.00
33
R. Vjaters BK Kubs 2 1.50
34
Edgars Liepiņš Kursa MRU/Mārupe 7 1.29
35
Miks Bukulītis Jugla/Sport 2000 4 1.25
36
Ģirts Sormulis Baltijas Tranzīta Serviss 5 0.60
37
Edgars Arnītis BA Turība-2 5 0
38
Sandis Bacāns BA Turība-2
1 0
39
Gints Vītols BK Kubs 1 0
40
Artūrs Krūmiņš BK Ķekari 1 0
41
Artūrs Fridrihsons Brikers Latvija 1 0
42
Intars Štālbergs BK Ķekari 1 0
43
Dins Stašāns BK Ķekari 1 0
44
Kaspars Holms Mārupe/Sport 2000 1 0

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā par visvairāk punktus guvušo SPORT2000 Elites grupas spēlētaju kļuva Aivars Svirido (Latvijas Gāze). 20 spēlēs viņa konta 413 punkti.
krown.lv