dubultamatieru līga

Punkti summā


Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Aivars Svirido Latvijas Gāze 20 413
2 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 363
3 Ģirts Spēlmanis Mārupe/Sport 2000 18 351
4 Vairis Pusaudzis Mārupe/Sport 2000 21 347
5 Māris Jurjāns Bottomline 21 339
6 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 21 322
7 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 18 321
8 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 18 315
9 Andris Kuksiks BK Kubs 21 313
10 Pauls Zukuls BK Kubs 18 312
11 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 21 304
12 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 22 299
13 Valts Dambergs Rumba/LSPA 22 291
14 Mārtiņš Teters BA Turība-2 21 290
15 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 13 282
16 Arvis Savčenko Rumba/LSPA 22 282
17 Jānis Bērziņš ThermoKid/Ķekava 22 278
18 Matīss Miknis Rumba/LSPA 20 275
19 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 18 254
20 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 18 249
21 Normunds Sondors BA Turība-2 19 247
22 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 12 239
23 Kaspars Karolis BK Kubs 19 233
24 Niks Gūtmanis ThermoKid/Ķekava 22 233
25 Kristaps Jurjāns Kursa MRU/Mārupe 15 226
26 Valdis Razumovskis BK Salaspils 19 225
27 Kaspars Baumanis Rumba/LSPA 19 211
28 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 19 211
29 Jānis Blaubergs ThermoKid/Ķekava 20 208
30 Raiens Šaubergs Ķeizarmežs/Ķekari 19 206
31 Jānis Šults Latvijas Gāze 17 199
32 Mikus Janvars Bottomline 19 199
33 Jānis Saušs Bottomline 20 199
34 Guntis Vanags ThermoKid/Ķekava 20 196
35 Lauris Bojārs Bottomline 21 196
36 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 20 192
37 Edgars Burkevics Leifheit/Latvijas Universitāte 21 192
38 Madars Vārna Mārupe/Sport 2000 20 191
39 Ainārs Tomašs Rumba/LSPA 17 187
40 Roberts Paožolis BK Salaspils 19 185
41 Arnolds Repšs Ķeizarmežs/Ķekari 17 184
42 Māris Brīdiņš BK Kubs 22 184
43 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 18 175
44 Ričards Roziņš BA Turība-2 15 171
45 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 21 166
46 Artūrs Melnieks BK Salaspils 13 164
47 Egons Baumanis BA Turība-2 15 164
48 Armands Kravalis Leifheit/Latvijas Universitāte 11 161
49 Ivars Ikstens Kursa MRU/Mārupe 13 159
50 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 18 157
51 Kristaps Šteinbergs Mārupe/Sport 2000 19 153
52 Jānis Leimanis Rumba/LSPA 21 152
53 Uģis Strauss BA Turība-2 14 146
54 Gustavs Gotauts BK Salaspils 21 142
55 Jānis Skroderis BA Turība-2 17 140
56 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 10 137
57 Ģirts Magone Rumba/LSPA 22 137
58 Pēteris Lunts BK Kubs 9 136
59 Uģis Kasparāns BK Salaspils 20 134
60 Juris Stikāns ThermoKid/Ķekava 17 133
61 Kārlis Mediss BA Turība-2 14 132
62 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 17 132
63 Kārlis Zīlītis Ķeizarmežs/Ķekari 17 131
64 Rolands Surgofts Mārupe/Sport 2000 20 131
65 Ričards Kolāts Ķeizarmežs/Ķekari 20 128
66 Māris Baranovskis Rumba/LSPA 11 125
67 Krišjānis Brehmanis Mārupe/Sport 2000 19 124
68 Arvis Dronka Ķeizarmežs/Ķekari 12 123
69 Edgars Saušs Bottomline 15 122
70 Roberts Blaubuks BK Kubs 19 122
71 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 120
72 Jānis Mednis Ķeizarmežs/Ķekari 20 115
73 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 8 113
74 Krišs Matisons Ķeizarmežs/Ķekari 16 111
75 Jānis Šulcs ThermoKid/Ķekava 13 109
76 Miks Užulis BK Salaspils 19 108
77 Normunds Mucenieks Mārupe/Sport 2000 20 108
78 Andris Vētra Latvijas Gāze 17 103
79 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 9 102
80 Mārtiņš Zemturis Rumba/LSPA 22 100
81 Edgars Lasenbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 5 95
82 Ivars Vanags ThermoKid/Ķekava 17 95
83 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 18 95
84 Andris Griķis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 95
85 Jānis Baumerts ThermoKid/Ķekava 19 93
86 Uldis Bērziņš Bottomline 20 91
87 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 6 90
88 Toms Broks Leifheit/Latvijas Universitāte 7 90
89 Emīls Jonins BK Kubs 12 86
90 Emīls Raiks Mārupe/Sport 2000 20 85
91 Daniels Lazda Ķeizarmežs/Ķekari 17 82
92 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 19 82
93 Andrejs Jansons Latvijas Gāze 5 80
94 Ģirts Pinete Leifheit/Latvijas Universitāte 7 80
95 Kārlis Zahovskis Ķeizarmežs/Ķekari 16 78
96 Oskars Strupovičs BK Salaspils 15 77
97 Jānis Ramšs Ķeizarmežs/Ķekari 4 76
98 Ritvars Aņisimovs Bottomline 12 76
99 Arnolds Krauklis BA Turība-2 5 74
100 Edgars Rudzis Mārupe/Sport 2000 19 74
101 Nauris Liepiņš BA Turība-2 14 73
102 Dainis Ulāns BK Salaspils 12 69
103 Gatis Gasons Bottomline 8 68
104 Kristaps Stilve ThermoKid/Ķekava 14 68
105 Aigars Saušs Bottomline 18 68
106 Aigars Indrikovs Latvijas Gāze 8 67
107 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 16 65
108 Edgars Vakuļčiks BK Salaspils 19 65
109 Gatis Grīnbergs ThermoKid/Ķekava 13 63
110 Ralfs Rūsiņš Ķeizarmežs/Ķekari 17 62
111 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 20 62
112 Jānis Bāča Rumba/LSPA 21 62
113 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 10 60
114 Lauris Lietavietis Bottomline 7 58
115 Elvijs Kapteinis BA Turība-2 17 58
116 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 5 56
117 Dāvis Rābants Ķeizarmežs/Ķekari 11 53
118 Mārtiņš Lācis Rīgas brīvostas pārvalde 13 49
119 Edgars Krūmiņš BK Kubs 16 48
120 Gints Kravalis BA Turība-2 15 46
121 Artūrs Runcis Ķeizarmežs/Ķekari 16 42
122 Ingvars Lerķis Leifheit/Latvijas Universitāte 5 41
123 Edgars Zariņš BK Salaspils 12 41
124 Roberts Zvāgūzis Ķeizarmežs/Ķekari 7 40
125 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 13 38
126 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 5 37
127 Raimonds Ozoliņš BK Salaspils 11 30
128 Kārlis Vidžups BK Kubs 3 29
129 Jānis Āre ThermoKid/Ķekava 3 28
130 Ivo Poļaks ThermoKid/Ķekava 3 26
131 Arvīds Rasa Bottomline 9 26
132 Sandis Kalniņš BK Kubs 5 25
133 Andis Kārkliņš Mārupe/Sport 2000 8 23
134 Jurģis Bērziņš Leifheit/Latvijas Universitāte 21 23
135 Gints Liepiņš BK Kubs 1 21
136 Artūrs Ronis Rumba/LSPA 7 21
137 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 14 21
138 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 12 19
139 Kristaps Lauris Leifheit/Latvijas Universitāte 16 18
140 Mārtiņš Pētersons Ķeizarmežs/Ķekari 2 17
141 Uvis Zeikmanis BA Turība-2 14 16
142 Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 3 15
143 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe 6 14
144 Agris Blaubuks BK Kubs 3 13
145 Edgars Aleksejevs Rumba/LSPA 7 13
146 Kristaps Brigmanis Leifheit/Latvijas Universitāte 2 11
147 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 12 11
148 Uģis Promolds BK Salaspils 1 10
149 Jānis Lietavietis BA Turība-2 3 9
150 Mārcis Pliens Rumba/LSPA 4 8
151 Jānis Zeltiņš Bottomline 2 7
152 Montis Rozenfelds BA Turība-2 5 7
153 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 7 7
154 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 10 7
155 Gatis Gargažins BK Kubs 1 6
156 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 6 6
157 Artjoms Gorščaruks Ķeizarmežs/Ķekari 4 5
158 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 5 5
159 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 7 5
160 Artūrs Kalnītis BA Turība-2 1 4
161 Guntars Miķelsons BK Salaspils 3 4
162 Didzis Sakārnis Leifheit/Latvijas Universitāte 20 4
163 Alvis Šmagris BK Ķekari 1 3
164 Dāvis Tomiņš Leifheit/Latvijas Universitāte 2 3
165 Uģis Bērs Latvijas Gāze 1 2
166 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 3 2
167 Dmitrijs Čumakovs BA Turība-2 3 2
168 Kristaps Gotfrīds Rumba/LSPA 1 1
169 Gatis Rombergs Kursa MRU/Mārupe 1 0
170 Jānis Lībietis BK Ķekari
1 0
171 Jānis Dančauskis Rumba/LSPA 1 0
172 Rihards Ošups Ķeizarmežs/Ķekari 1 0
173 Roberts Krūmiņš Ķeizarmežs/Ķekari 2 0
174 Kaspars Holms Mārupe/Sport 2000 2 0

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2014./15. gada sezonā par b.a.L.L. elites labāko novembra soda metienu izpildītāju kļuva Niks Gūtmanis no ThermoKid/Ķekava - 9 no 10.
krown.lv