dubultamatieru līga

3 punktu metieni


Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 18 69
2 Māris Jurjāns Bottomline 21 62
3 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 18 59
4 Vairis Pusaudzis Mārupe/Sport 2000 21 58
5 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 54
6 Normunds Sondors BA Turība-2 19 53
7 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 18 48
8 Ģirts Spēlmanis Mārupe/Sport 2000 18 44
9 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 13 42
10 Andris Kuksiks BK Kubs 21 42
11 Jānis Bērziņš ThermoKid/Ķekava 22 41
12 Madars Vārna Mārupe/Sport 2000 20 40
13 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 22 39
14 Niks Gūtmanis ThermoKid/Ķekava 22 39
15 Aivars Svirido Latvijas Gāze 20 38
16 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 21 38
17 Jānis Skroderis BA Turība-2 17 31
18 Raiens Šaubergs Ķeizarmežs/Ķekari 19 31
19 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 19 31
20 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 12 30
21 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 18 30
22 Kaspars Baumanis Rumba/LSPA 19 30
23 Armands Kravalis Leifheit/Latvijas Universitāte 11 28
24 Valts Dambergs Rumba/LSPA 22 26
25 Krišs Matisons Ķeizarmežs/Ķekari 16 24
26 Juris Stikāns ThermoKid/Ķekava 17 23
27 Jānis Šults Latvijas Gāze 17 23
28 Arnolds Repšs Ķeizarmežs/Ķekari 17 21
29 Ričards Roziņš BA Turība-2 15 20
30 Oskars Strupovičs BK Salaspils 15 20
31 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 18 20
32 Jānis Saušs Bottomline 20 20
33 Uģis Kasparāns BK Salaspils 20 20
34 Emīls Jonins BK Kubs 12 19
35 Pauls Zukuls BK Kubs 18 17
36 Jānis Mednis Ķeizarmežs/Ķekari 20 17
37 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 16
38 Matīss Miknis Rumba/LSPA 20 16
39 Jānis Blaubergs ThermoKid/Ķekava 20 16
40 Edgars Burkevics Leifheit/Latvijas Universitāte 21 16
41 Gustavs Gotauts BK Salaspils 21 16
42 Jānis Leimanis Rumba/LSPA 21 16
43 Dainis Ulāns BK Salaspils 12 15
44 Andris Griķis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 15
45 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 19 15
46 Valdis Razumovskis BK Salaspils 19 15
47 Ritvars Aņisimovs Bottomline 12 14
48 Edgars Lasenbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 5 13
49 Kārlis Mediss BA Turība-2 14 13
50 Edgars Vakuļčiks BK Salaspils 19 13
51 Jānis Ramšs* Ķeizarmežs/Ķekari 4 12
52 Gatis Gasons Bottomline 8 11
53 Mārtiņš Lācis Rīgas brīvostas pārvalde 13 11
54 Artūrs Melnieks BK Salaspils 13 11
55 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 20 11
56 Mārtiņš Teters BA Turība-2 21 11
57 Ģirts Pinete Leifheit/Latvijas Universitāte 7 10
58 Roberts Zvāgūzis Ķeizarmežs/Ķekari 7 10
59 Ivars Ikstens Kursa MRU/Mārupe 13 10
60 Jānis Šulcs ThermoKid/Ķekava 13 10
61 Edgars Krūmiņš BK Kubs 16 10
62 Roberts Blaubuks BK Kubs 19 10
63 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 21 10
64 Nauris Liepiņš BA Turība-2 14 9
65 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 18 9
66 Ģirts Magone Rumba/LSPA 22 9
67 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 6 8
68 Toms Broks Leifheit/Latvijas Universitāte 7 8
69 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 10 8
70 Māris Baranovskis Rumba/LSPA 11 8
71 Krišjānis Brehmanis Mārupe/Sport 2000 19 8
72 Arnolds Krauklis BA Turība-2 5 7
73 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 5 7
74 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 5 7
75 Andis Kārkliņš Mārupe/Sport 2000 8 7
76 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 10 7
77 Uģis Strauss BA Turība-2 14 7
78 Ivars Vanags ThermoKid/Ķekava 17 7
79 Elvijs Kapteinis BA Turība-2 17 7
80 Kārlis Zīlītis Ķeizarmežs/Ķekari 17 7
81 Kristaps Šteinbergs Mārupe/Sport 2000 19 7
82 Arvis Dronka Ķeizarmežs/Ķekari 12 6
83 Artūrs Runcis Ķeizarmežs/Ķekari 16 6
84 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 20 6
85 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 21 6
86 Gints Liepiņš BK Kubs 1 5
87 Artūrs Ronis Rumba/LSPA 7 5
88 Gints Kravalis BA Turība-2 15 5
89 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 16 5
90 Rolands Surgofts Mārupe/Sport 2000 20 5
91 Ričards Kolāts Ķeizarmežs/Ķekari 20 5
92 Normunds Mucenieks Mārupe/Sport 2000 20 5
93 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 9 4
94 Daniels Lazda Ķeizarmežs/Ķekari 17 4
95 Uldis Bērziņš Bottomline 20 4
96 Guntis Vanags ThermoKid/Ķekava 20 4
97 Māris Brīdiņš BK Kubs 22 4
98 Agris Blaubuks BK Kubs 3 3
99 Kārlis Vidžups BK Kubs 3 3
100 Arvīds Rasa Bottomline 9 3
101 Dāvis Rābants Ķeizarmežs/Ķekari 11 3
102 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 17 3
103 Jānis Baumerts ThermoKid/Ķekava 19 3
104 Miks Užulis BK Salaspils 19 3
105 Edgars Rudzis Mārupe/Sport 2000 19 3
106 Emīls Raiks Mārupe/Sport 2000 20 3
107 Lauris Bojārs Bottomline 21 3
108 Mārtiņš Zemturis Rumba/LSPA 22 3
109 Gatis Gargažins BK Kubs 1 2
110 Jānis Āre ThermoKid/Ķekava 3 2
111 Edgars Zariņš BK Salaspils 12 2
112 Kristaps Stilve ThermoKid/Ķekava 14 2
113 Kārlis Zahovskis Ķeizarmežs/Ķekari 16 2
114 Jurģis Bērziņš Leifheit/Latvijas Universitāte 21 2
115 Arvis Savčenko Rumba/LSPA 22 2
116 Alvis Šmagris BK Ķekari 1 1
117 Kristaps Brigmanis Leifheit/Latvijas Universitāte 2 1
118 Ivo Poļaks ThermoKid/Ķekava 3 1
119 Ingvars Lerķis Leifheit/Latvijas Universitāte 5 1
120 Andrejs Jansons Latvijas Gāze 5 1
121 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 5 1
122 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 10 1
123 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 12 1
124 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 12 1
125 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 13 1
126 Gatis Grīnbergs ThermoKid/Ķekava 13 1
127 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 14 1
128 Egons Baumanis BA Turība-2 15 1
129 Ainārs Tomašs Rumba/LSPA 17 1
130 Andris Vētra Latvijas Gāze 17 1
131 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 18 1
132 Kaspars Karolis BK Kubs 19 1
133 Roberts Paožolis BK Salaspils 19 1
134 Didzis Sakārnis Leifheit/Latvijas Universitāte 20 1
135 Jānis Bāča Rumba/LSPA 21 1

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2010./11. gada sezonā pirmo reizi lielais fināls un cīņa par 3.vietu tika spēlēts sērijā līdz divām uzvarām. Tas attaisnojās, jo abos pāros bija nepieciešamas visas trīs spēles.
krown.lv