dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 9 spēlēm)

Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 13 21.69
2 Aivars Svirido Latvijas Gāze 20 20.65
3 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 12 19.92
4 Ģirts Spēlmanis Mārupe/Sport 2000 18 19.50
5 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 19.11
6 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 18 17.83
7 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 18 17.50
8 Pauls Zukuls BK Kubs 18 17.33
9 Vairis Pusaudzis Mārupe/Sport 2000 21 16.52
10 Māris Jurjāns Bottomline 21 16.14
11 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 21 15.33
12 Pēteris Lunts BK Kubs 9 15.11
13 Kristaps Jurjāns Kursa MRU/Mārupe 15 15.07
14 Andris Kuksiks BK Kubs 21 14.90
15 Armands Kravalis Leifheit/Latvijas Universitāte 11 14.64
16 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 21 14.48
17 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 18 14.11
18 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 18 13.83
19 Mārtiņš Teters BA Turība-2 21 13.81
20 Matīss Miknis Rumba/LSPA 20 13.75
21 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 10 13.70
22 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 22 13.59
23 Valts Dambergs Rumba/LSPA 22 13.23
24 Normunds Sondors BA Turība-2 19 13.00
25 Arvis Savčenko Rumba/LSPA 22 12.82
26 Jānis Bērziņš ThermoKid/Ķekava 22 12.64
27 Artūrs Melnieks BK Salaspils 13 12.62
28 Kaspars Karolis BK Kubs 19 12.26
29 Ivars Ikstens Kursa MRU/Mārupe 13 12.23
30 Valdis Razumovskis BK Salaspils 19 11.84
31 Jānis Šults Latvijas Gāze 17 11.71
32 Ričards Roziņš BA Turība-2 15 11.40
33 Māris Baranovskis Rumba/LSPA 11 11.36
34 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 9 11.33
35 Kaspars Baumanis Rumba/LSPA 19 11.11
36 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 19 11.11
37 Ainārs Tomašs Rumba/LSPA 17 11.00
38 Egons Baumanis BA Turība-2 15 10.93
39 Raiens Šaubergs Ķeizarmežs/Ķekari 19 10.84
40 Arnolds Repšs Ķeizarmežs/Ķekari 17 10.82
41 Niks Gūtmanis ThermoKid/Ķekava 22 10.59
42 Mikus Janvars Bottomline 19 10.47
43 Uģis Strauss BA Turība-2 14 10.43
44 Jānis Blaubergs ThermoKid/Ķekava 20 10.40
45 Arvis Dronka Ķeizarmežs/Ķekari 12 10.25
46 Jānis Saušs Bottomline 20 9.95
47 Guntis Vanags ThermoKid/Ķekava 20 9.80
48 Roberts Paožolis BK Salaspils 19 9.74
49 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 18 9.72
50 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 20 9.60
51 Madars Vārna Mārupe/Sport 2000 20 9.55
52 Kārlis Mediss BA Turība-2 14 9.43
53 Lauris Bojārs Bottomline 21 9.33
54 Edgars Burkevics Leifheit/Latvijas Universitāte 21 9.14
55 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 18 8.72
56 Jānis Šulcs ThermoKid/Ķekava 13 8.38
57 Māris Brīdiņš BK Kubs 22 8.36
58 Jānis Skroderis BA Turība-2 17 8.24
59 Edgars Saušs Bottomline 15 8.13
60 Kristaps Šteinbergs Mārupe/Sport 2000 19 8.05
61 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 21 7.90
62 Juris Stikāns ThermoKid/Ķekava 17 7.82
63 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 17 7.76
64 Kārlis Zīlītis Ķeizarmežs/Ķekari 17 7.71
65 Jānis Leimanis Rumba/LSPA 21 7.24
66 Emīls Jonins BK Kubs 12 7.17
67 Krišs Matisons Ķeizarmežs/Ķekari 16 6.94
68 Gustavs Gotauts BK Salaspils 21 6.76
69 Uģis Kasparāns BK Salaspils 20 6.70
70 Rolands Surgofts Mārupe/Sport 2000 20 6.55
71 Krišjānis Brehmanis Mārupe/Sport 2000 19 6.53
72 Roberts Blaubuks BK Kubs 19 6.42
73 Ričards Kolāts Ķeizarmežs/Ķekari 20 6.40
74 Ritvars Aņisimovs Bottomline 12 6.33
75 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 6.32
76 Ģirts Magone Rumba/LSPA 22 6.23
77 Andris Vētra Latvijas Gāze 17 6.06
78 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 10 6.00
79 Jānis Mednis Ķeizarmežs/Ķekari 20 5.75
80 Dainis Ulāns BK Salaspils 12 5.75
81 Miks Užulis BK Salaspils 19 5.68
82 Ivars Vanags ThermoKid/Ķekava 17 5.59
83 Normunds Mucenieks Mārupe/Sport 2000 20 5.40
84 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 18 5.28
85 Nauris Liepiņš BA Turība-2 14 5.21
86 Oskars Strupovičs BK Salaspils 15 5.13
87 Andris Griķis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 5.00
88 Jānis Baumerts ThermoKid/Ķekava 19 4.89
89 Kārlis Zahovskis Ķeizarmežs/Ķekari 16 4.88
90 Kristaps Stilve ThermoKid/Ķekava 14 4.86
91 Gatis Grīnbergs ThermoKid/Ķekava 13 4.85
92 Daniels Lazda Ķeizarmežs/Ķekari 17 4.82
93 Dāvis Rābants Ķeizarmežs/Ķekari 11 4.82
94 Mārtiņš Zemturis Rumba/LSPA 22 4.55
95 Uldis Bērziņš Bottomline 20 4.55
96 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 19 4.32
97 Emīls Raiks Mārupe/Sport 2000 20 4.25
98 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 16 4.06
99 Edgars Rudzis Mārupe/Sport 2000 19 3.89
100 Aigars Saušs Bottomline 18 3.78
101 Mārtiņš Lācis Rīgas brīvostas pārvalde 13 3.77
102 Ralfs Rūsiņš Ķeizarmežs/Ķekari 17 3.65
103 Edgars Vakuļčiks BK Salaspils 19 3.42
104 Edgars Zariņš BK Salaspils 12 3.42
105 Elvijs Kapteinis BA Turība-2 17 3.41
106 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 20 3.10
107 Gints Kravalis BA Turība-2 15 3.07
108 Edgars Krūmiņš BK Kubs 16 3.00
109 Jānis Bāča Rumba/LSPA 21 2.95
110 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 13 2.92
111 Arvīds Rasa Bottomline 9 2.89
112 Raimonds Ozoliņš BK Salaspils 11 2.73
113 Artūrs Runcis Ķeizarmežs/Ķekari 16 2.63
114 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 12 1.58
115 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 14 1.50
116 Uvis Zeikmanis BA Turība-2 14 1.14
117 Kristaps Lauris Leifheit/Latvijas Universitāte 16 1.13
118 Jurģis Bērziņš Leifheit/Latvijas Universitāte 21 1.10
119 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 12 0.92
120 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 10 0.70
121 Didzis Sakārnis Leifheit/Latvijas Universitāte 20 0.20

(mazāk par 9 spēlēm)

1 Gints Liepiņš BK Kubs 1 21.00
2 Edgars Lasenbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 5 19.00
3 Jānis Ramšs Ķeizarmežs/Ķekari 4 19.00
4 Andrejs Jansons Latvijas Gāze 5 16.00
5 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 6 15.00
6 Arnolds Krauklis BA Turība-2 5 14.80
7 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 8 14.13
8 Toms Broks Leifheit/Latvijas Universitāte 7 12.86
9 Ģirts Pinete Leifheit/Latvijas Universitāte 7 11.43
10 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 5 11.20
11 Uģis Promolds BK Salaspils 1 10.00
12 Kārlis Vidžups BK Kubs 3 9.67
13 Jānis Āre ThermoKid/Ķekava 3 9.33
14 Ivo Poļaks ThermoKid/Ķekava 3 8.67
15 Gatis Gasons Bottomline 8 8.50
16 Mārtiņš Pētersons Ķeizarmežs/Ķekari 2 8.50
17 Aigars Indrikovs Latvijas Gāze 8 8.38
18 Lauris Lietavietis Bottomline 7 8.29
19 Ingvars Lerķis Leifheit/Latvijas Universitāte 5 8.20
20 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 5 7.40
21 Gatis Gargažins BK Kubs 1 6.00
22 Roberts Zvāgūzis Ķeizarmežs/Ķekari 7 5.71
23 Kristaps Brigmanis Leifheit/Latvijas Universitāte 2 5.50
24 Sandis Kalniņš BK Kubs 5 5.00
25 Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 3 5.00
26 Agris Blaubuks BK Kubs 3 4.33
27 Artūrs Kalnītis BA Turība-2 1 4.00
28 Jānis Zeltiņš Bottomline 2 3.50
29 Artūrs Ronis Rumba/LSPA 7 3.00
30 Jānis Lietavietis BA Turība-2 3 3.00
31 Alvis Šmagris BK Ķekari 1 3.00
32 Andis Kārkliņš Mārupe/Sport 2000 8 2.88
33 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe 6 2.33
34 Mārcis Pliens Rumba/LSPA 4 2.00
35 Uģis Bērs Latvijas Gāze 1 2.00
36 Edgars Aleksejevs Rumba/LSPA 7 1.86
37 Dāvis Tomiņš Leifheit/Latvijas Universitāte 2 1.50
38 Montis Rozenfelds BA Turība-2 5 1.40
39 Guntars Miķelsons BK Salaspils 3 1.33
40 Artjoms Gorščaruks Ķeizarmežs/Ķekari 4 1.25
41 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 7 1.00
42 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 6 1.00
43 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 5 1.00
44 Kristaps Gotfrīds Rumba/LSPA 1 1.00
45 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 7 0.71
46 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 3 0.67
47 Dmitrijs Čumakovs BA Turība-2 3 0.67
48 Kaspars Holms Mārupe/Sport 2000 2 0
49 Roberts Krūmiņš Ķeizarmežs/Ķekari 2 0
50 Rihards Ošups Ķeizarmežs/Ķekari 1 0
51 Jānis Dančauskis Rumba/LSPA 1 0
52 Gatis Rombergs Kursa MRU/Mārupe 1 0
53 Jānis Lībietis BK Ķekari
1 0

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2014./15. gada sezonā par b.a.L.L. elites labāko novembra soda metienu izpildītāju kļuva Niks Gūtmanis no ThermoKid/Ķekava - 9 no 10.
krown.lv