dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 18 49
2 Vairis Pusaudzis Mārupe/ProBasketball 17 47
3 Māris Jurjāns Bottomline 17 45
4 Normunds Sondors BA Turība-2 16 36
5 Jānis Eiduks Leifheit/Latvijas Universitāte 11 35
6 Arnis Ate BA Turība-2 15 35
7 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 15 34
8 Ģirts Spēlmanis Mārupe/ProBasketball 17 30
9 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 18 30
10 Niks Gūtmanis ThermoKid/Ķekava 18 29
11 Jānis Bērziņš ThermoKid/Ķekava 13 28
12 Oskars Strupovičs BK Salaspils 14 28
13 Guntars Dīķis Latvijas Gāze 13 26
14 Uģis Kasparāns BK Salaspils 17 26
15 Jānis Leimanis Rumba/LSPA 16 25
16 Valts Dambergs Rumba/LSPA 18 25
17 Juris Patmalnieks Latvijas Gāze 13 24
18 Juris Stikāns ThermoKid/Ķekava 17 24
19 Ivars Ikstens Kursa MRU/Mārupe 10 23
20 Madars Vārna Mārupe/ProBasketball 17 23
21 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 15 21
22 Raivis Ščerbinskis Pļavnieki B3 9 20
23 Kārlis Vidžups Pļavnieki B3 17 20
24 Jānis Šulcs ThermoKid/Ķekava 18 20
25 Jānis Blaubergs ThermoKid/Ķekava 14 19
26 Aivars Svirido Latvijas Gāze 17 19
27 Māris Baranovskis Rumba/LSPA 9 18
28 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 11 18
29 Gustavs Gotauts BK Salaspils 17 18
30 Ivars Vanags ThermoKid/Ķekava 16 17
31 Jānis Skroderis BA Turība-2 16 17
32 Jānis Mednis Kursa MRU/Mārupe 18 17
33 Juris Kalniņš BA Turība-2 13 15
34 Roberts Niedra Leifheit/Latvijas Universitāte 11 14
35 Gatis Gasons Bottomline 12 14
36 Pauls Zukuls Pļavnieki B3 17 14
37 Krišjānis Brehmanis Mārupe/ProBasketball 11 13
38 Eduards Ķikuts BA Turība-2 7 12
39 Kaspars Baumanis Rumba/LSPA 16 12
40 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 17 11
41 Dainis Ulāns BK Salaspils 17 11
42 Jānis Engers Leifheit/Latvijas Universitāte 9 10
43 Jānis Šults Latvijas Gāze 11 10
44 Ģirts Pinete Leifheit/Latvijas Universitāte 13 10
45 Andis Kārkliņš Mārupe/ProBasketball 14 10
46 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 16 10
47 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 18 10
48 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 11 9
49 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 15 9
50 Toms Zvonkovs Pļavnieki B3 6 8
51 Artūrs Melnieks BK Salaspils 13 7
52 Ģirts Magone Rumba/LSPA 17 7
53 Māris Brīdiņš Pļavnieki B3 17 7
54 Guntis Vanags ThermoKid/Ķekava 13 6
55 Andris Griķis Leifheit/Latvijas Universitāte 15 6
56 Andris Kuksiks Pļavnieki B3 5 5
57 Guntars Strāķis Rumba/LSPA 6 5
58 Normunds Feierbergs Latvijas Gāze 7 5
59 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 10 5
60 Nauris Liepiņš BA Turība-2 11 5
61 Elvijs Kapteinis BA Turība-2 14 5
62 Edgars Vakuļčiks BK Salaspils 15 5
63 Mārtiņš Teters BA Turība-2 16 5
64 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 16 5
65 Mārtiņš Zīle Mārupe/ProBasketball 18 5
66 Raivis Alksnis Bottomline 3 4
67 Aigars Strāķis Rumba/LSPA 6 4
68 Arvīds Rasa Bottomline 7 4
69 Matīss Rožlapa Mārupe/ProBasketball 9 4
70 Artūrs Ronis Rumba/LSPA 9 4
71 Edgars Rudzis Mārupe/ProBasketball 11 4
72 Raimonds Ozoliņš BK Salaspils 11 4
73 Miks Užulis BK Salaspils 13 4
74 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 14 4
75 Arvis Savčenko Rumba/LSPA 17 4
76 Armands Kravalis Leifheit/Latvijas Universitāte 1 3
77 Daniels Minājevs Leifheit/Latvijas Universitāte 4 3
78 Edgars Krūmiņš Pļavnieki B3 9 3
79 Raimonds Eglītis Latvijas Gāze 9 3
80 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 10 3
81 Normunds Mucenieks Mārupe/ProBasketball 17 3
82 Jānis Dančauskis Rumba/LSPA 5 2
83 Guntars Miķelsons BK Salaspils 7 2
84 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 8 2
85 Samir Dixit ThermoKid/Ķekava 10 2
86 Raitis Šaripo Leifheit/Latvijas Universitāte 10 2
87 Arnis Jēkabsons Pļavnieki B3 11 2
88 Toms Martins BA Turība-2 12 2
89 Uģis Strauss BA Turība-2 13 2
90 Edgars Burkevics Leifheit/Latvijas Universitāte 16 2
91 Ričards Roziņš BA Turība-2 16 2
92 Rihards Gromuls Pļavnieki B3 16 2
93 Uldis Bērziņš Bottomline 18 2
94 Jānis Saušs Bottomline 2 1
95 Rolands Surgofts Mārupe/ProBasketball 3 1
96 Jānis Pavlovskis BA Turība-2 4 1
97 Atis Eglītis Bottomline 4 1
98 Lauris Zarāns Latvijas Gāze 4 1
99 Andis Veinbergs Latvijas Gāze 5 1
100 Roberts Paožolis BK Salaspils 9 1
101 Artis Andersons Rumba/LSPA 10 1
102 Kaspars Zālītis Rumba/LSPA 11 1
103 Andris Vētra Latvijas Gāze 13 1
104 Roberts Dauburs ThermoKid/Ķekava 13 1
105 Artūrs Patmalnieks Latvijas Gāze 13 1
106 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 14 1
107 Mārcis Pliens Rumba/LSPA 15 1
108 Ainārs Tomašs Rumba/LSPA 16 1
109 Edgars Saušs Bottomline 17 1
110 Lauris Bojārs Bottomline 18 1

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Rumba ir nopelniem bagātākā DAL komanda, jo izcīnījusi 7 čempionu titulus. Pēdējo 2011. gada pavasarī.
krown.lv