dubultamatieru līga

Punkti summā 2015./16. gada sezona


Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 21 393
2 Juris Patmalnieks Sonora 20 367
3 Artūrs Melnieks BK Salaspils 20 352
4 Normunds Sondors BA Turība-2 20 351
5 Aivars Svirido Latvijas Gāze 17 340
6 Vairis Pusaudzis Kursa MRU/Mārupe 21 299
7 Jānis Bērziņš BK Ķekava/ThermoKid 19 277
8 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 20 275
9 Matīss Rudmiezis Sonora 15 258
10 Guntars Dīķis Latvijas Gāze 18 253
11 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 19 240
12 Jānis Blaubergs BK Ķekava/ThermoKid 19 237
13 Niks Gūtmanis BK Ķekava/ThermoKid 21 228
14 Ričards Melderis Leifheit/Latvijas Universitāte 15 222
15 Krists Felš-Milbergs Sonora 21 217
16 Uģis Kasparāns BK Salaspils 19 207
17 Toms Zvonkovs Pļavnieki B3 16 203
18 Arnis Jēkabsons Pļavnieki B3 15 201
19 Einārs Bučs Sonora 20 201
20 Jānis Skroderis BA Turība-2 19 197
21 Valdis Razumovskis BK Salaspils 19 196
22 Arnis Arnītis Leifheit/Latvijas Universitāte 20 196
23 Nauris Miezis BK Ķekava/ThermoKid 8 184
24 Ivars Ikstens Leifheit/Latvijas Universitāte 11 175
25 Andris Vētra Latvijas Gāze 21 175
26 Edgars Zariņš BK Salaspils 14 171
27 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 13 170
28 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 10 167
29 Dainis Ulāns BK Salaspils 20 164
30 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 21 164
31 Kristaps Šteinbergs BA Turība-2 17 160
32 Jānis Mednis Kursa MRU/Mārupe 21 157
33 Rihards Gromuls Pļavnieki B3 15 149
34 Eduards Ķikuts BA Turība-2 9 144
35 Ģirts Spēlmanis Kursa MRU/Mārupe 11 144
36 Māris Brīdiņš Pļavnieki B3 15 144
37 Jānis Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 19 144
38 Andris Kuksiks Pļavnieki B3 7 141
39 Rolands Dovgjallo BA Turība-2 14 140
40 Edijs Kaņepājs Latvijas Gāze 21 131
41 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 15 130
42 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 17 128
43 Raivis Upe Sonora 19 127
44 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 19 127
45 Jānis Dumburs BA Turība-2 7 122
46 Gints Liepiņš Pļavnieki B3 11 119
47 Arvis Dronka Leifheit/Latvijas Universitāte 8 114
48 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 17 109
49 Elvijs Rusukulis BK Ķekava/ThermoKid 7 105
50 Ivars Vanags BK Ķekava/ThermoKid 20 105
51 Uģis Strauss BA Turība-2 11 101
52 Pauls Zukuls Pļavnieki B3 12 96
53 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 18 93
54 Jānis Āre BK Ķekava/ThermoKid 7 81
55 Pēteris Lunts Pļavnieki B3 7 81
56 Artūrs Patmalnieks Sonora 19 81
57 Kaspars Eglītis Kursa MRU/Mārupe 11 80
58 Kārlis Vidžups Pļavnieki B3 7 78
59 Guntis Vanags BK Ķekava/ThermoKid 12 77
60 Moustafa Hazem BA Turība-2 16 77
61 Edijs Šlesers Latvijas Gāze 6 75
62 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 10 72
63 Kristaps Pavliņš Leifheit/Latvijas Universitāte 12 72
64 Mārtiņš Skirmants Latvijas Gāze 8 69
65 Vladimirs Bessmertnovs Pļavnieki B3 12 63
66 Jurijs Timaškovs Sonora 15 62
67 Normunds Mucenieks Kursa MRU/Mārupe 18 62
68 Krists Volfmanis BK Ķekava/ThermoKid 6 60
69 Jevgēnijs Kosuškins Leifheit/Latvijas Universitāte 6 59
70 Andris Matīss BK Salaspils 10 59
71 Mareks Doroškēvics BA Turība-2 7 58
72 Juris Stikāns BK Ķekava/ThermoKid 11 53
73 Miķelis Liberts BA Turība-2 5 51
74 Sandis Kalniņš Pļavnieki B3 9 51
75 Artūrs Caics BK Salaspils 13 49
76 Nauris Liepiņš BA Turība-2 16 47
77 Jānis Šults Latvijas Gāze 6 45
78 Uldis Batarags Sonora 13 45
79 Toms Martins BA Turība-2 5 44
80 Uvis Zeikmanis BA Turība-2 13 41
81 Andis Veinbergs Sonora 9 40
82 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 14 40
83 Oskars Liepiņš BA Turība-2 3 39
84 Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 11 37
85 Miks Bukulītis Pļavnieki B3 7 34
86 Artūrs Grīnbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 2 33
87 Didzis Sakārnis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 33
88 Roberts Puzāks Sonora 7 31
89 Armands Marčenkovs BK Salaspils 10 31
90 Klāvs Bogdanovičs Leifheit/Latvijas Universitāte 13 29
91 Toms Šķipars Leifheit/Latvijas Universitāte 2 28
92 Renārs Penezis Sonora 6 28
93 Aldis Veinbergs Sonora 13 27
94 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 4 24
95 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 5 24
96 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 6 24
97 Jēkabs Bergs BK Salaspils 5 23
98 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 6 23
99 Intars Ķimenītis BK Ķekava/ThermoKid 9 21
100 Andžs Korps Leifheit/Latvijas Universitāte 5 20
101 Renārs Stacēvičs BA Turība-2 3 19
102 Gustavs Reinholcs BK Salaspils 10 19
103 Kristaps Grava Pļavnieki B3 13 19
104 Reinis Strupovičs Latvijas Gāze 1 16
105 Arnis Bebrišs Leifheit/Latvijas Universitāte 3 16
106 Lauris Pētersons BK Salaspils 10 16
107 Mārtiņš Bite Pļavnieki B3 5 15
108 Gatis Grīnbergs BK Ķekava/ThermoKid 6 14
109 Kristaps Emīls Lapsa BK Ķekava/ThermoKid 3 13
110 Mārtiņš Ikaunieks BA Turība-2 1 12
111 Miks Užulis BK Salaspils 3 12
112 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 7 12
113 Guntars Miķelsons BK Salaspils 5 11
114 Artur Ovanesov Leifheit/Latvijas Universitāte 3 10
115 Roberts Mednis* BA Turība-2 1 9
116 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 7 8
117 Andris Kulbergs Sonora 5 7
118 Viesturs Proškins Pļavnieki B3 1 6
119 Māris Skulte Kursa MRU/Mārupe 6 5
120 Mārtiņš Teters BA Turība-2 1 3
121 Arnolds Pukss Leifheit/Latvijas Universitāte 2 3
122 Atis Mateisons BK Salaspils 4 3
123 Arturs Jaunkalns BK Ķekava/ThermoKid 1 2
124 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe 1 0
125 Reinis Rocēns BK Salaspils 1 0
126 Normunds Volbets Sonora 6 0

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

"Latvijas Gāze" (16-1-5) 2011./12. gada sezonā izcīnīja otro vietu Elites grupas regulārajā turnīrā.
krown.lv