dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē 2015./16. gada sezona

(vairāk par 6 spēlēm)


Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Nauris Miezis BK Ķekava/ThermoKid 8 23.00
2 Andris Kuksiks Pļavnieki B3 7 20.14
3 Aivars Svirido Latvijas Gāze 17 20.00
4 Oskars Kalniņš Latvijas Gāze 21 18.71
5 Juris Patmalnieks Sonora 20 18.35
6 Artūrs Melnieks BK Salaspils 20 17.60
7 Normunds Sondors BA Turība-2 20 17.55
8 Jānis Dumburs BA Turība-2 7 17.43
9 Matīss Rudmiezis Sonora 15 17.20
10 Kristaps Žvīgulis BK Salaspils 10 16.70
11 Eduards Ķikuts BA Turība-2 9 16.00
12 Ivars Ikstens Leifheit/Latvijas Universitāte 11 15.91
13 Elvijs Rusukulis BK Ķekava/ThermoKid 7 15.00
14 Ričards Melderis Leifheit/Latvijas Universitāte 15 14.80
15 Jānis Bērziņš BK Ķekava/ThermoKid 19 14.58
16 Arvis Dronka Leifheit/Latvijas Universitāte 8 14.25
17 Vairis Pusaudzis Kursa MRU/Mārupe 21 14.24
18 Guntars Dīķis Latvijas Gāze 18 14.06
19 Pauls Bergs Leifheit/Latvijas Universitāte 20 13.75
20 Arnis Jēkabsons Pļavnieki B3 15 13.40
21 Ģirts Spēlmanis Kursa MRU/Mārupe 11 13.09
22 Jēkabs Baško Kursa MRU/Mārupe 13 13.08
23 Toms Zvonkovs Pļavnieki B3 16 12.69
24 Mārtiņš Vīnbergs Kursa MRU/Mārupe 19 12.63
25 Edijs Šlesers Latvijas Gāze 6 12.50
26 Jānis Blaubergs BK Ķekava/ThermoKid 19 12.47
27 Edgars Zariņš BK Salaspils 14 12.21
28 Jānis Āre BK Ķekava/ThermoKid 7 11.57
29 Pēteris Lunts Pļavnieki B3 7 11.57
30 Kārlis Vidžups Pļavnieki B3 7 11.14
31 Uģis Kasparāns BK Salaspils 19 10.89
32 Niks Gūtmanis BK Ķekava/ThermoKid 21 10.86
33 Gints Liepiņš Pļavnieki B3 11 10.82
34 Jānis Skroderis BA Turība-2 19 10.37
35 Krists Felš-Milbergs Sonora 21 10.33
36 Valdis Razumovskis BK Salaspils 19 10.32
37 Einārs Bučs Sonora 20 10.05
38 Rolands Dovgjallo BA Turība-2 14 10.00
39 Krists Volfmanis BK Ķekava/ThermoKid 6 10.00
40 Rihards Gromuls Pļavnieki B3 15 9.93
41 Jevgēnijs Kosuškins Leifheit/Latvijas Universitāte 6 9.83
42 Arnis Arnītis Leifheit/Latvijas Universitāte 20 9.80
43 Māris Brīdiņš Pļavnieki B3 15 9.60
44 Kristaps Šteinbergs BA Turība-2 17 9.41
45 Uģis Strauss BA Turība-2 11 9.18
46 Ralfs Ozolnieks Latvijas Gāze 15 8.67
47 Mārtiņš Skirmants Latvijas Gāze 8 8.63
48 Andris Vētra Latvijas Gāze 21 8.33
49 Mareks Doroškēvics BA Turība-2 7 8.29
50 Dainis Ulāns BK Salaspils 20 8.20
51 Pauls Zukuls Pļavnieki B3 12 8.00
52 Roberts Plivčs Kursa MRU/Mārupe 21 7.81
53 Jānis Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 19 7.58
54 Toms Fricbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 17 7.53
55 Jānis Šults Latvijas Gāze 6 7.50
56 Jānis Mednis Kursa MRU/Mārupe 21 7.48
57 Kaspars Eglītis Kursa MRU/Mārupe 11 7.27
58 Jānis Gailītis Leifheit/Latvijas Universitāte 10 7.20
59 Raivis Upe Sonora 19 6.68
60 Jurģis Eglītis Kursa MRU/Mārupe 19 6.68
61 Guntis Vanags BK Ķekava/ThermoKid 12 6.42
62 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe 17 6.41
63 Edijs Kaņepājs Latvijas Gāze 21 6.24
64 Kristaps Pavliņš Leifheit/Latvijas Universitāte 12 6.00
65 Andris Matīss BK Salaspils 10 5.90
66 Sandis Kalniņš Pļavnieki B3 9 5.67
67 Ivars Vanags BK Ķekava/ThermoKid 20 5.25
68 Vladimirs Bessmertnovs Pļavnieki B3 12 5.25
69 Mārtiņš Bogdanovs Leifheit/Latvijas Universitāte 18 5.17
70 Miks Bukulītis Pļavnieki B3 7 4.86
71 Juris Stikāns BK Ķekava/ThermoKid 11 4.82
72 Moustafa Hazem BA Turība-2 16 4.81
73 Renārs Penezis Sonora 6 4.67
74 Andis Veinbergs Sonora 9 4.44
75 Roberts Puzāks Sonora 7 4.43
76 Artūrs Patmalnieks Sonora 19 4.26
77 Jurijs Timaškovs Sonora 15 4.13
78 Mārtiņš Knostenbergs Latvijas Gāze 6 4.00
79 Mārcis Liepiņš BA Turība-2 6 3.83
80 Artūrs Caics BK Salaspils 13 3.77
81 Uldis Batarags Sonora 13 3.46
82 Normunds Mucenieks Kursa MRU/Mārupe 18 3.44
83 Nauris Maskalāns Latvijas Gāze 11 3.36
84 Uvis Zeikmanis BA Turība-2 13 3.15
85 Armands Marčenkovs BK Salaspils 10 3.10
86 Nauris Liepiņš BA Turība-2 16 2.94
87 Gatis Kalniņš Kursa MRU/Mārupe 14 2.86
88 Intars Ķimenītis BK Ķekava/ThermoKid 9 2.33
89 Gatis Grīnbergs BK Ķekava/ThermoKid 6 2.33
90 Klāvs Bogdanovičs Leifheit/Latvijas Universitāte 13 2.23
91 Aldis Veinbergs Sonora 13 2.08
92 Gustavs Reinholcs BK Salaspils 10 1.90
93 Didzis Sakārnis Leifheit/Latvijas Universitāte 19 1.74
94 Gatis Liepiņš Latvijas Gāze 7 1.71
95 Lauris Pētersons BK Salaspils 10 1.60
96 Kristaps Grava Pļavnieki B3 13 1.46
97 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe 7 1.14
98 Māris Skulte Kursa MRU/Mārupe 6 0.83
99 Normunds Volbets Sonora 6 0

(mazāk par 6 spēlēm)

1 Artūrs Grīnbergs Leifheit/Latvijas Universitāte 2 16.50
2 Reinis Strupovičs Latvijas Gāze 1 16.00
3 Toms Šķipars Leifheit/Latvijas Universitāte 2 14.00
4 Oskars Liepiņš BA Turība-2 3 13.00
5 Mārtiņš Ikaunieks BA Turība-2 1 12.00
6 Miķelis Liberts BA Turība-2 5 10.20
7 Roberts Mednis* BA Turība-2 1 9.00
8 Toms Martins BA Turība-2 5 8.80
9 Renārs Stacēvičs BA Turība-2 3 6.33
10 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe 4 6.00
11 Viesturs Proškins Pļavnieki B3 1 6.00
12 Arnis Bebrišs Leifheit/Latvijas Universitāte 3 5.33
13 Jānis Tomaševskis Leifheit/Latvijas Universitāte 5 4.80
14 Jēkabs Bergs BK Salaspils 5 4.60
15 Kristaps Emīls Lapsa BK Ķekava/ThermoKid 3 4.33
16 Andžs Korps Leifheit/Latvijas Universitāte 5 4.00
17 Miks Užulis BK Salaspils 3 4.00
18 Artur Ovanesov Leifheit/Latvijas Universitāte 3 3.33
19 Mārtiņš Bite Pļavnieki B3 5 3.00
20 Mārtiņš Teters BA Turība-2 1 3.00
21 Guntars Miķelsons BK Salaspils 5 2.20
22 Arturs Jaunkalns BK Ķekava/ThermoKid 1 2.00
23 Arnolds Pukss Leifheit/Latvijas Universitāte 2 1.50
24 Andris Kulbergs Sonora 5 1.40
25 Atis Mateisons BK Salaspils 4 0.75
26 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe 1 0
27 Reinis Rocēns BK Salaspils 1 0

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16. gada Elites grupas regulārā turnīrā trešo vietu izcīnīja "Sonora" (14-7).
krown.lv