Punkti: Arkādijs Makarenko (BK Upesciems)- 31

Efektivitāte: Normunds Feierbergs (Krown) - 39

Atlecošās bumbas: Arkādijs Makarenko (BK Upesciems)- 17

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 13

Pārtvertas bumbas: K.Zeiberts (wiseadvice.lv), U.Griņēvičs (Tehnoland.lv) - 6

Bloķētie metieni: A.Ošiņš (Cavendish), T.Austrums (VCG) - 3

3 punktu metieni: Svens Niedrītis (exNexum) – 6/6

Soda metieni: K.E. Lapsa (Ķekava), S.Ceplītis (exNexum) – 6/6

Ballzy Elites grupa

Ķekavas “ThermoKid” zaudējums savā laukumā “Cavendish” (80:95) sanāca ar dubultu cenu, jo abas komandas pirms šīs kārtas atradās līdzās tabulā uz play-off robežas. Viesi kārtējo reizi lika lietā vienu saviem draudīgākajiem ieročiem tālmetienu, ķekavnieku grozā raidot 14 trejačus. Šis panākums “Cavendish” ļoti blīvajā tabulā ļāva atkal pakāpties uz vicelīderu pozīcijām. Ķekavniekus no play-off zonas šobrīd jau šķir divu uzvaru tiesa. Izrāviens 16:2 ceturtās ceturtdaļas ievadā sekmēja turnīra pārliecinošo līderu “Leifheit/LU” uzvaru viesos pret “Kursa MRU/Mārupe”. Mājniekus iegāza pagalam neveiksmīgā precizitāti no tālās distances, kur precīzi bija tikai 2 raidījumi no 16. Divu spēlētāju rezultatīvākais sniegums nepaglāba turnīra pēdējā vietā esošos BK “Upesciems” no sagrāves viesos pret “Latvijas Gāzi” – 67:99. Nākamajā nedēļā principiālo pretinieku “Leifheit/LU” un “Latvijas Gāzes” spēkošanās kā arī cīņa par play-off starp BA “Turība”-2 un “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Diviem spēlētājiem šonedēļ izdevās sasniegt basketbolā tik prestižo “triple-double” atzīmi, un abu šo spēlētāju pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaras. Sandim Ceplītim ar “exNexum” mājās izdevās ļoti pārliecinoši (91:67) pieveikt “Karavīru”, bet Toms Vilks sekmēja savas “wiseadvice.lv” uzvaru izbraukumā pār “VCG ekspertu grupu” (75:58). Pēc ilgāka pārtraukuma DAL basketbols atgriezās arī Jūrmalā, Taurenīša zālē, kur mājnieki sabēra 17 tālmetienus DzSK “Lokomotīve” grozā, izcīnot rezultatīvu uzvaru. Ļoti pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt “Krown”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas, ar 92:61 pret “Elektrum”. Ādažos “Emerald/Zalaris” ļoti vēlējās revanšēties Mārupes “Kursa”+35 par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, tomēr neizdevās. Mārupiešu viena ļoti veiksmīga ceturtdaļa ļāva tikt pie svarīgas uzvaras – 76:66. Nākamajā nedēļa četru spēļu kārta, kur uzmanības centrā būs “exNexum” un “Krown” spēkošanās pirmdien.

2.līga

Tika aizvadītas tikai divas cīņas. Joprojām neuzvarētie “Tehnoland.lv” ar 90:66 apspēlēja pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošos BS “Rīga/Pārdaugava”. Zaudētājiem neveiksmes iemesls ir kā uz delnas redzams – 42 pieļautas kļūdas, uz kuru rēķina uzvarētāji guva 36 punktus. Ar plus zīmi bijis BK “Cerība” sastāva papildinājums. Ja pirms nedēļas viņiem izdevās izcīnīt pirmo uzvaru pret tabulas kaimiņiem no “Rīgas Domes”, tad šajā nedēļā negaidīts panākums pret tā brīža vicelīderi BK “Stopiņi” – 70:67.Nākamajā nedēļā ieplānotas četras spēles, no kurām svarīgākā būs cīņa par top 4 starp “C4” un BS “Rīga/Pārdaugava”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

2013./14. gadā Elites grupā bronzas medaļas izcīnīja "Latvijas Gāze", cīņā par bronzu pieveicot "Leifheit/Latvijas Universitāte" sērijā 2-0.