dubultamatieru līga

Mēneša kopsavilkums - novembris


Novembris

Aizvadītas 26 spēles.

Mēneša Sporta Bode spēlētājs: Aivars Svirido (GASO) – bilance 3-0, 25,7 punkti, efektivitāte 26,0.

KROWN individuālo sasniegumu balva: Daniels Gerasimovs (PTA) – 1,8 bloķētie metieni.

Leifheit/Latvijas Universitāte (4-0)

Viesos izdevās izcīnīt uzvaru pret vienu no galvenajiem konkurentiem Turība+, bet pārējās trijās spēlēs ļoti pārliecinoši panākumi pret turnīra lejagala komandām. Decembrī pretiniekos krietni jaudīgāki sāncenši, no kuriem galvenā cīņa mājās ar GASO un smags izbraukums Bulduros pie Krown/Restorfx.

GASO (3-0)

Svarīgākā spēle pret Turība+ tika pārcelta, bet pārējos trīs mačos pārliecinošas uzvaras pret ne tiešajiem konkurentiem. Decembrī pagājušās gada fināla atkārtojums pret Leifheit/Latvijas Universitāte.

Uriekstes Dravnieki (3-0)

Divu spēlētāju atgriešanās krietni uzlabojusi komandas sekmes, par ko liecina trīs samērā drošas uzvaras pret spēkos līdzvērtīgiem pretiniekiem. Ielauzušies četriniekā un decembra kalendārs ļauj cerīgi skatīties uz šo pozīciju noturēšanu.

Turība+ (3-1)

Tāpat kā oktobrī 3 uzvaras un 1 zaudējums. Ar smagām izbraukuma uzvarām pār PTA un BK Karavīrs nostabilizējušies trešajā pozīcijā. Decembra sākumā mājās būs jāuzņem Krown/Restorfx, kuri gan labāko sniegumu demonstrējuši savā laukumā.

Krown/Restorfx (3-1)

Visi trīs panākumu izcīnīti mājās pret nosacīti vājākiem pretiniekiem. Iesaistījušies cīņā par 4.vietu. Decembrī pasmags spēļu kalendārs ar divām spēlēm pret top3 komandām.

BK Karavīrs (2-2)

Turpina būt ciets rieksts ik vienam, bet pietrūkst stabilitātes. Neaizķērās pret tabulā augstāk esošo Turība+ un piekāpās novembrī labu tempu uzņēmušajiem Uriekstes Dravniekiem. Decembrī no četrām spēlēm trīs būs jāaizvada viesos.

PTA (2-3)

Visās mēneša spēlēs pārsnieguši 80 gūto punktu robežu, tomēr aizsardzība ne visos mačos bijusi līmenī. Nostabilizējušies turnīra tabulas vidusdaļā. Decembrī labas iespējas izcīnīt vairāk uzvaru par zaudējumiem.

BK Mangaļi (2-3)

Līdzīgi kā oktobrī, par vienu zaudējumu vairāk kā uzvaru. Ļoti mainīgais sastāvs rada lielu neprognozejamības faktoru. Decembrī pretiniekos pārsvarā komandas no tabulas augšgala un katra uzvara būs atzīmēšanas vērta.

Bio Ritmi Sports (1-3)

Arī liela sastāva mainība. Joprojām ir grūti prognozējams pretinieks. Ar vienu uzvaru decembrī un divām oktobrī kopvērtējumā ieņem 8.pozīciju. Decembrī parocīgs spēļu grafiks, tiesa izbraukumā, ar labām iespējām papildināt uzvaru krājumu.

TengTools/Luna Group (1-3)

Ļoti smags spēļu grafiks. Faktiski izspieda maksimumu, izcīnot uzvaru pret Rīgas Domi un atzīstot visu top3 komandu pārākumu. Decembrī trīs mājas spēles un ja izdosies sapulcināt labākos spēkus, tad noteikti uzvaru skaits tiks papildināts.

DzSK Lokomotīve (1-3)

Identiska bilance kā oktobrī, lai gan visas četras spēles aizvadīja mājas zālē. Decembrī mājās tikai viens mačs, taču jāmēģina uzlabot pozīcija kopvērtējumā.

Elektrum (0-4)

Nebija spēļu pret galvenajiem favorītiem, tomēr līdzīgās spēlēs pie uzvarām tikt neizdevās. Decembrī no trim spēlēm divas pret tabulas kaimiņiem.

Rīgas Dome (0-4)

Joprojām pirmās uzvaras gaidās. Neveiksmīgi spēles nogriežņi nav ļāvuši izcīnīt pirmo uzvaru. Varbūt izdosies to paveikt gada noslēgumā?

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”.Atgriezties pie saraksta

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2011./12. gadā par Elites grupas regulārā turnīra uzvarētājiem kļuva tā brīža čempioni "Rumba" (18-2-2).
krown.lv