dubultamatieru līga

Mēneša kopsavilkums - janvāris


Janvāris

Aizvadītas 26 spēles.

Mēneša Sporta Bode spēlētājs: Pauls Bergs (Leifheit/Latvijas Universitāte) – bilance 5-0, 19,6 punkti, efektivitāte 28,2.

KROWN individuālo sasniegumu balva: Toms Vilks (TengTools/Luna Group) – 10,8 rezultatīvas piespēles.

Leifheit/Latvijas Universitāte (5-0)

Četras pārliecinošas uzvaras un spēle ar “PTA”, kur tikai pēdējā minūtē izdevās izmukt no pirmā zaudējuma. Februārī spēles ar abiem galvenajiem konkurentiem.

GASO (3-0)

Kārtējās uzvaras, no kurām smagākā pret “Turība+” savā laukumā. Februārī mājās jāuzņem galvenie konkurenti “Leifheit/LU” un savā laukumā arī spēle ar pirmajā aplī tikai galotnē pieveikto “Krown/Restorfx”.

Uriekstes Dravnieki (3-0)

Trīs uzvaras trīs saspringtās spēlēs un tabulā izdevies atkarot ceturto pozīciju. Bet jau gada otrajā mēnesī pretiniekos viss top trio un nosargāt iekarotās pozīcijas jau būs ļoti sarežģīti.

Krown/Restorfx (3-1)

Labs sniegumus, kuru sabojāja vien otrais puslaiks spēlē ar “Leifheit/LU”. Jāatgādina, ka komanda ļoti labi spēlē savā laukumā, kur izcīnītas 7 no 9 uzvarām. Februārī četri izbraukuma mači un būs jārāda raksturs, lai nenoslīdētu zemāk kopvērtējumā.

Bio Ritmi Sports (3-2)

Gada sākumā negaidīti uzvarēja “Turība+”, bet jau pēc nedēļas piekāpās nosacīti vājākajai BK “Karavīrs”. Lai arī no top4 šķir viena uzvara, komandai regulāri ir grūti nokomplektēt labākos spēkus uz spēlēm, kas ar nelielām bažām liek sagaidīt februāra cīņas.

Turība+ (3-2)

Otro reizi negaidīti paklupa pret “Bio Ritmi Sports”, turklāt šoreiz to izdarīja ļoti “pārliecinoši” (-19). Neizdevās arī pārceltajā spēlē apbēdināt “GASO”. Kopvērtējumā ļoti pārliecinošas trešā pozīcijas. Abi līderi ir atrāvušies, bet sekotāji atpalikuši. Februārī četras spēles, no kurām trīs savā laukumā.

Elektrum (2-2)

Pārsteidza ar pārliecinošo uzvaru viesos pār “PTA”, bet ar citu tabulas kaimiņu “TengTools/Luna Group” dabūja pamatīgu “pērienu”. Februārī grūts kalendārs. Katru uzvaru varēs nosaukt par panākumu.

BK Mangaļi (1-2)

Pasliktinājuši pozīcijas kopvērtējumā. Savā laukumā pret “Lokomotīvi” pretiniekiem neļāva gūt ne punktu ceturtajā ceturtdaļā, bet zaudējumi abās izbraukuma spēlēs Turības zālē. No četrām februāra spēlēm trīs pret tabulā zemāk esošajām komandām.

BK Karavīrs (1-3)

Smags spēļu grafiks ar komandām, kuras atrodas labāko sešiniekā. Izdevās uzvarēt “Bio Ritmi Sports”. Tabulā otrā apļa ievadā negatīva uzvaru-zaudējumu bilance (7-9). Pēc febrāra trim spēlēm iespēja uzvaru skaitu krietni papildināt.

PTA (1-3)

Uzvara tikai bez panākumus neizcīnījušo “Rīgas Domi”. Gandrīz uzvarēja “Leifheit/LU”, bet diezgan pārliecinoši zaudēja nosacīti vājākajai “Elektrum”. Pēc janvāra devītā vieta kopvērtējumā. Februārī trīs spēles ar tabulā augstāk esošām komandām.

TengTools/Luna Group (1-3)

Ar vērienīgu uzvaru viesos pār “Elektrum” janvāra izskaņā pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju. Ļoti daudz atkarīgs no neapšaubāmā komandas līdera Toma Vilka snieguma. Šobrīd priekšpēdējie divu uzvaru atpalicībā no augstāku pozīciju ieņemošās komandas.

DzSK Lokomotīve (0-4)

Lai arī visas spēles pret tabulā augstāk stāvošām komandām, tomēr “aizķerties” nevienā no spēlēm neizdevās. Īpaši sāpīgs divu punktu zaudējums mājās pret “Krown/Restorfx”. Februārī lieliskas iespējas vērst visu par labu un svinēt uzvaras visās trijās mājas spēlēs. .

Rīgas Dome (0-4)

Divās spēlēs zaudējums bija tuvu desmit punktu robežai, bet pirmā uzvara joprojām nav izcīnīta.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”.
Atgriezties pie saraksta

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada SPORT2000 Elites grupas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Mārtiņš Auns no BTS, kurš 20 spēlēs realizēja 66 3 punktu metienus.
krown.lv