dubultamatieru līga

Novembra spēļu kalendārs

01. ceturtdiena TaurenītisKļavu 29/31, Jūrmala 19:15 Jūrmala - Krown
01. ceturtdiena Pļavnieku pamatskolaJ.Grestes 14 19:45 VCG Ekspertu grupa - Uriekstes Dravnieki
01. ceturtdiena NBS (ASK) sporta klubsKrustabanznīcas 9 19:45 Karavīrs - C4
01. ceturtdiena Praktiskās estētikas skolaSaharova 35 20:45 exNexum - GASO
01. ceturtdiena ĶeizarmežsEzermalas 30 21:15 Leifheit/Latvijas Universitāte - Hegelmann Transport Latvia
02. piektdiena Turības zāleGraudu 68 19:00 BA Turība-2 - Emerald/Zalaris
02. piektdiena Turības zāleGraudu 68 20:30 Bio Ritmi Sports - BK Mangaļi
05. pirmdiena Ķekavas vidusskolaGaismas 9 19:00 BK Ķekava/Bebe.lv - exNexum
05. pirmdiena Lietuviešu vidusskolaPrūšu 42a 19:45 TengTools/Luna Group - Elektrum
05. pirmdiena Olimp. Sporta centrsGrostonas 6b 21:15 Uriekstes Dravnieki - Jūrmala
06. otrdiena Bulduru Dārzkopības vidusskolaViestura prospekts 6 19:00 Krown - VCG Ekspertu grupa
07. trešdiena Latvijas Gāzes zāleVagonu 20 19:30 GASO - Karavīrs
07. trešdiena Tīraines sporta komplekssViskalnu 7, Tīraine 20:15 Kursa MRU/Mārupe - BK Mangaļi
07. trešdiena RFS zāleUzvaras bulvāris 18 20:30 Rīgas Dome - Hegelmann Transport Latvia
07. trešdiena Juglas zāleJuglas 16 21:15 C4 - BK Upesciems
09. piektdiena Turības zāleGraudu 68 19:00 BA Turība-2 - Leifheit/Latvijas Universitāte
09. piektdiena Turības zāleGraudu 68 20:30 Bio Ritmi Sports - Emerald/Zalaris
12. pirmdiena Ķekavas vidusskolaGaismas 9 19:00 BK Ķekava/Bebe.lv - GASO
12. pirmdiena Lietuviešu vidusskolaPrūšu 42a 19:45 TengTools/Luna Group - DzSK Lokomotīve
12. pirmdiena Olimp. Sporta centrsGrostonas 6b 21:15 Uriekstes Dravnieki - C4
14. trešdiena Juglas zāleJuglas 16 21:15 BK Upesciems - Jūrmala
15. ceturtdiena ĶeizarmežsEzermalas 30 19:15 BK Mangaļi - BA Turība-2
15. ceturtdiena NBS (ASK) sporta klubsKrustabanznīcas 9 19:45 Karavīrs - VCG Ekspertu grupa
15. ceturtdiena Latvenergo zālePulkveža Brieža 12 19:45 Elektrum - Leifheit/Latvijas Universitāte
15. ceturtdiena Ādažu vidusskolaGaujas 30 20:15 Emerald/Zalaris - Kursa MRU/Mārupe
16. piektdiena Turības zāleGraudu 68 20:30 Bio Ritmi Sports - Rīgas Dome
20. otrdiena Bulduru Dārzkopības vidusskolaViestura prospekts 6 19:00 Krown - Uriekstes Dravnieki
20. otrdiena Lietuviešu vidusskolaPrūšu 42a 20:00 Hegelmann Transport Latvia - TengTools/Luna Group
21. trešdiena ĶeizarmežsEzermalas 30 18:30 BK Mangaļi - Rīgas Dome
21. trešdiena Juglas zāleJuglas 16 21:15 C4 - GASO
22. ceturtdiena TaurenītisKļavu 29/31, Jūrmala 19:15 Jūrmala - Karavīrs
22. ceturtdiena Praktiskās estētikas skolaSaharova 35 20:45 exNexum - BK Upesciems
23. piektdiena Latvijas Gāzes zāleVagonu 20 18:15 DzSK Lokomotīve - Emerald/Zalaris
23. piektdiena Turības zāleGraudu 68 19:00 BA Turība-2 - Kursa MRU/Mārupe
23. piektdiena Turības zāleGraudu 68 20:30 Bio Ritmi Sports - Elektrum

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16 gada sezonā Elites grupā 2.vietu izcīnīja "Kursa MRU/Mārupe", uzvarot 16 no 21 spēles.
krown.lv