dubultamatieru līga

Komandas > Spēlētāji

Vārds:Roberts
Uzvārds:Teteris
Numurs:7
Augums:194
Svars:93
Pozīcija laukumā:C
Dzimšanas gads: 1988
Info

2010./11. - Baltezers (3.līga)
2011./12. - Baltezers (3.līga): 23 spēlēs 5,3 punkti
2012./13. - Anzāģe/Baltezers (2.līga): 24 spēlēs 7,5 punkti
2013./14. - Anzāģe (1.līga): 19 spēlēs 3,0 punkti
2014./15. - Emerald/Zalaris (2.līga): 9 spēlēs 2,9 punkti

Spēles Punkti 3P SM
0 /
Vidēji 0 0 %
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē 2P 3P FT FTA FT %
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
11.02.2015 C4 - Emerald/Zalaris 4
26.01.2015 Emerald/Zalaris - Hegelmann Transport Latvia 5
15.12.2014 Optibet Traktors - Emerald/Zalaris 6
08.12.2014 RXG/Ķekava - Emerald/Zalaris 4
01.12.2014 Emerald/Zalaris - C4 2
26.11.2014 Kursa MRU/Mārupe + 35 - Emerald/Zalaris 0
12.11.2014 BK Stopiņi - Emerald/Zalaris 0
03.11.2014 Emerald/Zalaris - Krown 5
06.10.2014 BJBS Rīga/Jugla - Emerald/Zalaris 0
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
02.04.2014 Anzāģe - Karavīrs 5
27.03.2014 Lapenieki - Anzāģe 5
26.03.2014 Anzāģe - BK Upesciems 3
19.03.2014 Anzāģe - Elektrum 2
11.03.2014 BK Grifs AG/ LLA - Anzāģe 1
26.02.2014 Anzāģe - Lidojošais cirks 1
12.02.2014 Anzāģe - BK Cerība 4
03.02.2014 exNexum - Anzāģe 2
29.01.2014 Anzāģe - Cosmoss 8
11.12.2013 Anzāģe - Lapenieki 3
05.12.2013 Elektrum - Anzāģe 2
27.11.2013 Anzāģe - BK Grifs AG/ LLA 5
21.11.2013 Jūrmala - Anzāģe 5
12.11.2013 Lidojošais cirks - Anzāģe 2
06.11.2013 Anzāģe - BK Upesciems 0
23.10.2013 Anzāģe - exNexum 2
14.10.2013 Cosmoss - Anzāģe 0
09.10.2013 Anzāģe - Karavīrs 0
02.10.2013 Scafoteam - Anzāģe 7
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
18.04.2013 Anzāģe - Optibet Traktors 7
08.04.2013 BK Upesciems - Anzāģe 10
02.04.2013 C4 - Anzāģe 14
28.03.2013 Anzāģe - Lidojošais cirks 10
14.03.2013 Anzāģe - BK Cerība 8
25.02.2013 AF1 - Anzāģe 2
21.02.2013 Anzāģe - Sportland 11
05.02.2013 Hegelmann Transport Latvia - Anzāģe 10
31.01.2013 Anzāģe - E.Daniševska birojs 8
24.01.2013 BK Ķekari - Anzāģe 6
17.01.2013 Anzāģe - BK Grifs AG/ LLA 7
11.01.2013 Anzāģe - BK Daugava 23
20.12.2012 Anzāģe - Ūpis 0
12.12.2012 - Anzāģe 4
03.12.2012 Optibet Traktors - Anzāģe 4
27.11.2012 VCG Ekspertu grupa - Anzāģe 6
22.11.2012 Anzāģe - C4 3
15.11.2012 Anzāģe - RXG/Ķekava 3
07.11.2012 BK Cerība - Anzāģe 9
01.11.2012 Anzāģe - Swedbank 9
25.10.2012 Sportland - Anzāģe 3
18.10.2012 Anzāģe - BK Upesciems 10
09.10.2012 Lidojošais cirks - Anzāģe 10
04.10.2012 Anzāģe - AF1 2
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
11.04.2012 BK Baldone - Anzāģe 6
05.04.2012 Anzāģe - Ķeizarmežs/Ķekari 0
29.03.2012 Anzāģe - Lidojošais cirks 0
27.02.2012 RXG/Ķekava - Anzāģe 3
23.02.2012 Anzāģe - BK Upesciems 4
15.02.2012 Teikas Gaisma - Anzāģe 12
09.02.2012 Anzāģe - E.Daniševska birojs 5
31.01.2012 Hegelmann Transport Latvia - Anzāģe 5
25.01.2012 BK Grifs AG/ LLA - Anzāģe 6
19.01.2012 AF1 - Anzāģe 1
12.01.2012 Anzāģe - BK Baldone 5
20.12.2011 Ķeizarmežs/Ķekari - Anzāģe 10
13.12.2011 Anzāģe - VCG Ekspertu grupa 4
06.12.2011 Lidojošais cirks - Anzāģe 6
30.11.2011 - Anzāģe 6
24.11.2011 Anzāģe - North Hub Services 4
15.11.2011 Anzāģe - RXG/Ķekava 14
10.11.2011 Anzāģe - Teikas Gaisma 2
04.11.2011 BK Upesciems - Anzāģe 6
27.10.2011 Anzāģe - Hegelmann Transport Latvia 6
17.10.2011 E.Daniševska birojs - Anzāģe 6
13.10.2011 Anzāģe - AF1 4
06.10.2011 Anzāģe - BK Grifs AG/ LLA 6
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
28.04.2011 Anzāģe - BK Grifs AG/ LLA 13
21.04.2011 BK Grifs AG/ LLA - Anzāģe 8
08.04.2011 Ķeizarmežs/Ķekari - Anzāģe 6
31.03.2011 Anzāģe - E.Daniševska birojs 8
24.03.2011 VCG Ekspertu grupa - Anzāģe 0
17.03.2011 Anzāģe - BK Upesciems 12
28.02.2011 Anzāģe - E.Daniševska birojs 6
22.02.2011 Anzāģe - Ķeizarmežs/Ķekari 4
02.02.2011 BK Upesciems - Anzāģe 6
27.01.2011 Anzāģe - Hipotēku banka 12
20.01.2011 Lapenieki - Anzāģe 5
21.12.2010 Anzāģe - Rīgas Celtniecības koledža 4
16.12.2010 VCG Ekspertu grupa - Anzāģe 0
30.11.2010 Ķeizarmežs/Ķekari - Anzāģe 4
22.11.2010 Optibet Traktors - Anzāģe 6
15.11.2010 E.Daniševska birojs - Anzāģe 10
11.11.2010 Anzāģe - BK Upesciems 11
05.11.2010 Hipotēku banka - Anzāģe 15
28.10.2010 Anzāģe - Lapenieki 9
19.10.2010 DSV - Anzāģe 6
14.10.2010 Anzāģe - VCG Ekspertu grupa 7
05.10.2010 Rīgas Celtniecības koledža - Anzāģe 7
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
12.04.2010 Optibet Traktors - Anzāģe 8
08.04.2010 Anzāģe - Optibet Traktors 8
22.03.2010 Anzāģe - Hipotēku banka 6
17.03.2010 Lidojošais cirks - Anzāģe 9
08.03.2010 Anzāģe - BK Grifs AG/ LLA 6
01.03.2010 RXG/Ķekava - Anzāģe 11
16.02.2010 DSV - Anzāģe 9
08.02.2010 Anzāģe - Hegelmann Transport Latvia 13
04.02.2010 Lapenieki - Anzāģe 10
25.01.2010 Anzāģe - 32.galapunkts 5
19.01.2010 Ķeizarmežs/Ķekari - Anzāģe 8
15.01.2010 BK Upesciems - Anzāģe 12
08.12.2009 Hipotēku banka - Anzāģe 7
30.11.2009 Anzāģe - Lidojošais cirks 2
26.11.2009 BK Grifs AG/ LLA - Anzāģe 8
23.11.2009 Anzāģe - BS Bolderay 10
16.11.2009 Anzāģe - RXG/Ķekava 22
02.11.2009 Anzāģe - DSV 9
27.10.2009 Hegelmann Transport Latvia - Anzāģe 9
19.10.2009 Anzāģe - Lapenieki 11
14.10.2009 32.galapunkts - Anzāģe 8
05.10.2009 Anzāģe - Ķeizarmežs/Ķekari 12
28.09.2009 Anzāģe - BK Upesciems 9
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē

Slavas zāle - "DAL"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonas play-off kvalifikācijas kārtā "Bottomline" abās spēlēs pieveica 1.līgas čempionus "Latvenergo" - 77:61, 74:72.
krown.lv