dubultamatieru līga95:93
Emerald/Zalaris

47. vidusskola, Skaistkalnes 7 2009-10-15 20:45:00
  Swedbank
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)11
  Sastāvs:
  Nr Spēlētājs Punkti 3p. SM PP
  8Jevgenijs Ivanovs11
  * Punkti - Gūtie punkti, 3p. - precīzie 3 punktu metieni, SM - Soda metieni, PP - personīgās piezīmes

  24:20, 22:21, 20:18, 29:34 Samērā neprofesionāls komentārs no zaudējušās komandas puses. Rezultāts spēles gaitā (31-20, 42-32, 52-41, 61-50 un 88-79 SWB labā) neliecina, ka Emerald komanda būtu bijusi visu spēli pārliecinošā vadībā un tikai spēles izskaņā zaudējusi, pie kam tiesnešu kļūdu dēļ. Kas attiecas uz abpusējo noraidījumu - tā cēloņus varat paši apskatīties spēles video ierakstā (pieejams par naudu!), kas diez vai Jums liks vēlreiz teikt, gan ka tas bija apšaubāms, gan, ka tika palaistas rokas. Diez vai par kārtīgu roku palaišanu būtu saņemts minimālais sods - 1spēles diskvalifikācija. Žēl, ka Emerald komanda nevēlas būt objektīva un apskatīties uz savu spēli, pārkāpumiem no viņu spēlētāju puses un reālo spēku samēru. (piem. noraidītais SWB spēlētājs nospēlējot pirms noraidījuma mazāk par pus spēli bija izmetis 14 !!! soda metienus (kas pie tādas pašās spēles dotu ap 30 soda metieniem pa visu spēli pret vienu spēlētāju... Un nu nedaudz par spēles gaitu: SWB komandas kļūda jāmeklē pašos pirmssākumos - nepietiekamā pretinieka novērtēšanā. Komanda pietiekami ilgu laiku spēlēja ar domu - gan jau mēs tūlīt "aizmuksim". Tā arī pārāk tālu aizmukt neizdevās. Uz SWB komandas izspēlētām saspēlēm Emerald komanda atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem, kas ļāva gūt vieglākus punktus. Nenovērtēt šo komandu metienos no tālās distances nedrīkst, jo brīvus metienus komandā ir kas iemet. Garā galā gan Emerald komandai trūkst kārtīga centra spēlētāja, ko viņi mēģina kompensēt ar pārkāpumiem. Atbildes spēlē neļaujoties spēlēt pretī tādu pašu rupju spēli kā Emereld komanda un izdarot secinājumus pēc pirmās spēles SwB komandas pārsvaram vajadzētu būt vismaz 20punktiem.
  Emerald/Zalaris
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)
  Viens no vismuļķīgākajiem zaudējumiem SC Ādžu/Emerald Baltic pastāvēšnas vēsturē... 15 sek pirms spēles beigām neizšķirts un mums bumba: divu iespējamo variantu vietā(neizšķirts vai uzvara) izvēlējāmies trešo - zaudēt! 8 sek pirms beigām mūsu spēlētāja neveiksmīgs, arī nevajadzīgs caurgājiens un pretinieks ātrajā uzbrukumā gūst izšķirošo grozu... Atkal neizpildījām minūtes pārtraukumā norunāto sadarbību! Spēle neiztika bez asumiem... ļoti apšaubāms abpusējs noraidījums, lai gan mūsu 12 numurs neatbildēja/nepaspēja atbildēt uz pretinieka roku palaišanu! Tiesnesis pieļāva kļūdu... + pretinieku 21 numurs -> labs metiens, taču tā kunkstēšana pie katras mazākās saskarsmes ar pretinieku, bija lielāka kā dažai labai sievietei dzemdējot bērnu -> basketbola laukums nav teātra skatuve.... :( Jāpiebilst, ka soģi pāris situācijās diezgan muļķīgi paļāvās uz šiem kunkstiem un nosvilpa nepamatotas piezīmes!!! Atbildes spēle būs noteikti ļoti principiāla.........
  Log-in komentāru pievienošanai

  Slavas zāle - "DAL"

  Punktu summa
  Vidēji punkti
  3p. metieni
  Soda metieni

  Interesanti fakti

  Par 2014./15. gada ProBasketball elites grupas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Māris Jurjāns no "Bottomline". 17 spēlēs viņa konta 291 punkts.
  krown.lv