68:54
Hanzas Sporta klubs

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2009-10-19 21:00:00
    exNexum
    Puslaiks bija visai nerezultatīvs - tikai 29:25, Izšķirošais atrāviens rezultātā tika sasniegts 3.ceturtdaļas beigās, kad ar aktīvu aizsardzību izdevās nosargāt savu grozu, izrauties pretuzbrukumos, un dažu minūšu laikā rezultāts no 35:30 kļuva 51:32 pēc 3.ceturtdaļas. Taču Hanzas klubs nepadevās un 4.ceturtdaļas laikā jau spēja pieraut klāt - tikai 55:47 apmēram 5 minūtes pirms spēles beigām. Pašu galotni atkal izdevās uzvarēt Nexum/Danone, svinot uzvaru ar pagaidām lielāko punktu pārsvaru 1.līgā, bet nevarētu teikt, ka uzvara nāca ļoti viegli. 1.līgā visi pretinieki ir ļoti spēcīgi, par to vēlreiz pārliecinājāmies arī šoreiz.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2015./16. gada regulārā turnīra vidēji spēlē labāko punktu guvēju kļuva Nauris Miezis no "ThermoKid/Ķekava" - 23,0 punkti vidēji spēlē.