Rezervisti (punkti)48
    21Rūdolfs Melnis21
    23Normunds Niedrītis14
    12Agris Bileskalns13

Laikam jau teicienam 'Spele ka komanda lidz galam,lai ari kads cik lieli ir plusi vai minusi' šoreiz būs īsti vietā.Spēles sakumā nebūt neizskatījas,ka komandas atrodas pilnīgi pretējas pozīcijās kopvērtējumā,jau no paša sākuma izmantojot savas mājas zāles priekšrocības,trenera uzstādījumus,un ievērojot disciplīnu,vadībā izvirzījās Baltezers un pāris punktu vadību noturot līdz pat puslaika beigām,brīziem pārsvars sasniedza pat +15,bet puslaikam noslēdzoties rezultāts vēstīja +10.Pārtraukumā laikam jau arī pretinieki saprata,ka ar vienu roku un bez cīņas spēli neuzvarēt,sāka spelet agresīvāk gan uzbrukumā,gan aizsardzībā,un tā rezultātā arī Baltezers zaudēja pārsvaru.Pāris kļūdas aizsardzībā,neveiksmes un pārāk individuālā spēle uzbrukumā,noveda līdz mīnusiem Baltezeru,un.....rokas nolaidās,pazuda cīņasspars un pats svarīgākais komandas spēle...divi punkti ar sodu,pilnīgi nevajadzīga nesportiskā piezīme un jau -11...mača galotne jau bija tikai formalitāte,rezultātā 74-91.Jāatvainojas faniem par zaudējumu,bet domāju,ka līdz pirmajai uzvarai nav tālu,strikti ievērojot trenera noradījumus,ievērojot diciplīnu un saglabājot komandas garu,uzvaras būs.....
    13Mārtiņš Dombrovskis2

Spēle bija interesanta. Iesākām pasmagi, it īpaši aizsardzībā, bet kad sapratām, ka nekāda vieglā pastaiga nesanāks, izdevās laust spēles gaitu un izcīnīt itin pārliecinošu uzvaru, ieliekot pamatu tai 3/4, kuru izdevās uzvarēt ar +17. Domāju Baltezera vieta taulā šobrīd īsti neatbilst demonstrētajam basketbolam, bet tas viņiem vel jāpierāda dzīvē. 20:15, 19:14, 22:39, 13:23

Slavas zāle - "DAL"

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.