Rezervisti (punkti)39
    12Agris Bileskalns18
    23Normunds Niedrītis13
    21Rūdolfs Melnis8

Pēc izcīnītās pirmās uzvaras,komanda bija gatava veiksmīgi turpināt spēlēt,šoreiz mājās..savā ziņā tas arī izdevās.Mača sākums izvērtās gluži kā iepriekšējais,neveiksmes uzbrukumā,bikla sākuma aizsardzība un -6 pec pirmajām pāris minūtēm.Pamostoties no tāda kā sākuma miega,ceturtdaļas otra puse jau pagāja līdzīgā cīņā,un pēc pirmajām 10minūtēm 13-15.Visa 2/4 pagāja vienlīdzīgā un brīžiem ļoti asā cīņā,abām komandām lielāko uzmanību veltot aizsardzībai,puslaika rezultāts 28-32.Otro puslaiku ar izrāvienu,un metienu veiksmju sēriju sāka DSV sasniedzot +12,aptuveni šāda starpība saglabājās visu 3/4,bet beidzoties 39-49,mums -10,pirms pēdējām 10 minūtēm.4/4 Baltezers sāk ar izrāvienu 12-0 un pirmo reizi spēlē izvirzās vadībā 51-49.Un tad sākās īstie mača notikumi,pēdējas minūtem pagāja ar asu spēli abu komandu izpildījumā,pāris nesportiskas piezīmes,daudz runāšanu ar tiesnešiem,neapmierinātība ar katru piezīmi,daudz aizmestu garām metienu no groza apakšas,tā varētu raksturot pēdējo ceturtdaļu kopumā.10 sekundas līdz spēles beigām minūtes pārtraukums Baltezeram un arī bumba mūsu.Trenera teksts 'Spēlējam līdz galam,vai nu neizškirts vai uzvara,ir jau viena bēdīga pieredze šajā sakarā,kur sanāca trešais variants-zaudējums'.Izspēlēta bumba,neliels haoss un rezultātā netiekam līdz metienam,bet izcīnam neizšķirtu 57-57.Prieks arī par to,jo nesalūzām un spējām atspēlēties no mīnusiem,galvenokārt ar lielu darbu aizsardzībā,un droši var apgalvot vēlreiz nospēlējot kā komandai. Līdz nākamajai spēlei gandrīz divas nedēļas,šajā laikā vērsīsim treniņos lielu uzmanību mūsu mīnusu novēršanai. Baltezers : Normunds Niedrītis 15,Agris Bileskalns 14,Rūdolfs Melnis 8,Roberts Teteris 8,Māris Osipovs 6,Jurģis Ozols 6,Mihails Skorobogačs,Jānis Dundurs,Toms Freimanis. (Punktu guvējiem izmantots spēles oficiālais protokols,kurā ir nelielas nepilnības)

Slavas zāle - "DAL"

2011./12. gadā par Elites grupas regulārā turnīra uzvarētājiem kļuva tā brīža čempioni "Rumba" (18-2-2).