64:83
exNexum

Ādažu vidusskola, Gaujas 30 2009-11-19 20:45:00
    Emerald/Zalaris
    Te daudz ko komentēt nav-> ar 26 un vairāk kļūdām uz labāku spēles iznākumu grūti cerēt... + ja vēl totāli neveicās ar metienu realizāciju.... Iznākums likumsakarīgs! 10:21, 25:16, 6:31, 23:15
    exNexum
    Pirmā ceturtdaļā tika sasniegts ļoti labs pārsvars - 21:10, taču pamazām rotācijā iesaistot visus spēlētājus, tas kaut kā saruka līdz 37:35 puslaikā. Pie tam pretinieku spēlētājs #13 Krūze pašā pēdējā puslaika sekundē guva ļoti tālu 3 punktu metienu, liekot pamatīgi uzgavilēt hallē sanākušiem līdzjutējiem. Trešajā ceturtdaļā, izmantojot Ādažu Emeralda ieilgušos astoņu minūšu vājuma brīžus uzbrukumā, izdevās ļoti iespaidīgs atrāviens rezultātā pat priekš mūsdienu basketbola - no 39:37 uz 63:37. Pēc 3.ceturtdaļas 68:41, taču jāsaka, ka Ādažu spēlētāji tomēr nepadevās, 4.ceturtdaļu iesākot ļoti enerģiski, īpaši cīņā par pretinieku grozu. Bet tā kā pārsvars jau bija pārāk liels, tad sadeldēt to izdevās tikai līdz 19 punktiem - 83:64 Nexum/Danone labā. Pie viena jāatzīmē, ka šī bija Agra Zemīša ļoti veiksmīga atgriešanās spēle pēc tāda ilgāka perioda, kas bija saistīts ar piedzīvoto traumu.

Slavas zāle - "DAL"

2012./13. gada sezonā SPORT2000 Elites grupā regulārajā turnīrā uzvarēja "Baltijas Tranzīta serviss" (17-1-4).