47. vidusskola, Skaistkalnes 7 2009-12-03 20:45:00
    Swedbank
    Rezervisti (punkti)4
    8Jevgenijs Ivanovs4

Pirmā ceturdaļa aizritēja ar Swedbank komandas pārsvaru, kas sasniedz jau 10p pārsvaru (1. cet 21:11 SWB komandas labā). Otrās ceturdaļas izskaņā HSK realizētie divi tālmetieni ļāva pietuvoties līdz -1 (rez 2. cet 23-14 HSK labā). Puslaika rezultāts (35:34 SWB komandas labā) solīja spraigu cīņu otrajā puslaikā. Trešajā ceturdaļā mobilizējot aizsardzību, kā arī realizējot sekmīgi uzbrukumus SWB komandai izdevās divas reizes gūt pa 7 bezatbildes punktiem, kam HSK komanda tā arī neatrada pretestību. (rezultāts 3.cet 30:12 SWB komandas labā). Pēdējā cet jau bija tikai formalitāšu nokārtošana, jo 19p deficīts pēc nospēlētām trim ceturdaļām šajā spēlē neizskatījās, ka HSK būs pa spēkam atspēlēt). Pēdējā cet vēl palielinot pārsvaru par 5p un svinot uzvaru SWB komanda gatavojas Tele 2 komandai, kam pagaišgad tika piedzīvots sāpīgs zaudējums. Rezultatīvākie: Madars Vārna 30p swb komandā un E.Reinis HSK komandā; Rezultāts pa ceturdaļām: (21:11); (14:23); (30:12); (22:17).

Slavas zāle - "DAL"

2013./14. gadā Elites grupā bronzas medaļas izcīnīja "Latvijas Gāze", cīņā par bronzu pieveicot "Leifheit/Latvijas Universitāte" sērijā 2-0.