dubultamatieru līga99:78
Swedbank

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-01-11 21:00:00
  exNexum
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)
  27:23, 26:16, 21:13, 25:26 Raitim Eidam pieskaitījām tos 2 punktus, kas protokolā atzīmēti kā nevienam nepiederošie. Kā jau sezonas pirmajā komentārā bija atzīmēts, Swedbank komanda ir ļoti labi nokomplektēta, spēlē agresīvu basketbolu, cīnās par katru bumbu visiem spēkiem. Viņu 10 uzvarētu spēļu sērija jau vien ir ko vērts, pret tik stiprām komandām, kuras šogad spēlē 1.līgā. Konkrēto spēli komandas iesāka bez lielas iešūpošanās, piemēram pretinieku Madars Vārna pirmajā ceturtdaļā jau ielādēja 14 punktus mūsu grozā. Raitis Eida aizvadīja savu sezonas rezultatīvāko spēli. Taču vislielāko uzslavu pelnījusi Nexum/Danone KOMANDA kopumā, par izrādīto apņēmību un cīņas noskaņojumu visas spēles garumā. Jāsaka, kā ir - ne visās šīs sezonas spēlēs ir izdevies redzēt tik motivētu un mērķtiecīgu komandu darbībā.
  Swedbank
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)2
  Sastāvs:
  Nr Spēlētājs Punkti 3p. SM PP
  8Jevgenijs Ivanovs2
  * Punkti - Gūtie punkti, 3p. - precīzie 3 punktu metieni, SM - Soda metieni, PP - personīgās piezīmes

  Sākumu labāk uzsāka mājnieki Nextum, kas izvirzījās vadībā ar 9-2, tomēr SWB komandai izdevās savākties un noķert mājniekus, izvirzoties vadībā ar 23-22, pēc kā sekoja mājnieku 5 bezatbildes punkti un ceturdaļa noslēdzās 27-23 mājnieku labā. Otrā ceturdaļā dominēja mājnieki aktīvi strādājot zonas aizsardzībā, kā arī ļooti precīzi realizējot metienus no spēles. Rezultātā otrā ceturdaļā mājnieki mājnieki palielināja savu pārsvaru un varēja doties puslaikā ar 14p pārsvaru. Trešā ceturdaļa turpinājās 2. cet scenārijs, kā rezultātā mājnieki palielināja pārsvaru vēl par 8p. Pēdējā cet bija līdzīgāka un to uzvarēja ar 1p viesi, bet tas nemainīja lietas būtību un rezultārā -21, kas ļaus SWB komandai izdarīt secinājumus un piestrādāt pie trūkumiem. Jāatzīmē mājnieku apskaužamā precizitāte metienos no spēles. Kā arī Raitis Eida, kas guva 40p iemstdams arī sešu 3p metienus (kopā mājniekiem 11 realizēti 3p metieni pret 9 SWB trīnīšiem).
  Log-in komentāru pievienošanai

  Slavas zāle - "DAL"

  Punktu summa
  Vidēji punkti
  3p. metieni
  Soda metieni

  Interesanti fakti

  SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.
  krown.lv