Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-01-25 21:00:00
    exNexum
    Rezervisti (punkti)5
    15Rolands Serģis5

Pirmajā šo pretinieku satikšanās reizē notika basketbolā visai neraksturīgais neizšķirts - 64:64. Šoreiz nācās piekāpties ar 64:66. Spēles pēdējā minūtē abām komandām bija iespēja mest soda metienus, LMT spēlētājs abas reizes bija precīzs (12 sekundes līdz beigām), bet Nexum/Danone spēlētāja abi soda metieni garām (2 sekundes pirms laika beigām), un laimīga LMT uzvara. Ļoti labas snaipera dotības nodemonstrēja LMT spēlētājs ar #11 numuru Strupovičs, kas 1.puslaikā realizēja ļoti daudz tālmetienus (veselus 6). Otrajā puslaikā viņam vairs tā izvērsties neatļāva, taču vairāk jau piepalīdzēja pārējie viņa LMT komandas kolēģi, kopīgiem spēkiem izraujot šo uzvaru.