0Jurģis Straume0
    15Raimonds Tāle0

20:27, 17:16, 19:15, 23:15
    exNexum
    Šosezon iet kā pa celmiem, iebraucot dziļā mežā. Ir notikušas vairākas labas spēles pret spēcīgiem pretiniekiem, un ne visai izteiksmīgas, pat vājas ar komandām, kas nav līderu grupā. Spēli izšķīra Hanzas kluba izrāviens, kurš sākās 3.ceturtdaļas beigās un turpinājās vēl dažas minūtes 4.periodā, kur no 50:58 Hanzas klubs izrāvās uz 68:60. Diezgan vāja, šķidra aizsardzība, šoreiz arī ļoti daudz nesaprašanās un kļūdas piespēlēs, turpinājās neveiksmes metienos no groza apakšas 4.ceturtdaļas laikā - tas viss nosvēra uzvaras kausu par labu Hanzas klubam. Spēļu vēl priekšā daudz, taču lai noturētos vadošajā grupā un pacīnītos par četrinieku, būs stipri jāsaņemas. Tāpat, lai uzlabotu komandas spēli, ir sarunātas 2 pārbaudes spēles februārī ar spēcīgām 3.līgas un Pretendentu līgas komandām. Spēlētāji: Raitis Eida 39, Linards Kaminskis 16, Jānis Kokorēvičs 7, Jānis Ģeņģeris 6, Rolands Serģis 3, Salvis Skreiveris 2, Modris Stūrmanis, Mikus Šleiners, Imants Krūze, Jānis Lauris.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2014./15. gada sezonas ProBasketball elites grupas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Oskars Kalniņš no Latvijas Gāze. 17 regulārā turnīra spēlēs viņš realizēja 49 tālmetienus.