47. vidusskola, Skaistkalnes 7 2010-02-04 20:45:00
    Swedbank
    Rezervisti (punkti)9
    8Jevgenijs Ivanovs9

Spraiga spēle ar mainīgām sekmēm. Pirmā ceturdaļa + 3 mājnieku (SWB) komandas labā, kur viesiem palīdz turēties līdzi 2 realizētie tālmetieni. Otrā ceturdaļa bija apgrieztā secībā, kur viesi pārņēma iniciatīvu un mājniekiem pieklājigu attālumu ļāva noturēt 2 realizētie tālmetieni. Rezultāts puslaikā 36:32 viesu labā un bija skaidrs, ka viss izšķirsies otrā puslaikā. Trešā ceturdaļā mājnieki pēc realizētā tālmetiena aptuveni 6-7 minūtes palika bez punktiem, kas ļāva viesiem sasniegt lielāko pārsvaru visā spēlē +17p !!). Pēdējās trīs ceturdaļas minūtes mājnieki spēja savāktiesu un nostrādāt izsardzībā, neļaujot viesiem gūt nesasniedzamu pārsvaru (Ja vēl būtu iemetuši iekšā soda metienus 8/2 ceturdaļā). Pēc trešās ceturdaļas + 11 visiem, bet iniciatīva sāka pāriet mājnieku labā. Pēdējā ceturdaļā mājnieku pakaļdzīšanās turpinājās, kas jau bija pietuvojušies no -17 līdz -2 (69-71). Tomēr ātrajā uzbrukumā aizmestais garām grozs ļāva viesiem svinēt laimīgu uzvaru vismaz otrā spēlē. Laba un interesanta spēle priekš skatītājiem. Labi, ka tuvākei Nextum arī zaudēja. Bet ir skaidrs, ka vairs SWB komanda zaudēt nevar atļauties, jo atdot savas līderpozīcijas šogad tā noteikti nevēlas.
    Elektrum
    Rezervisti (punkti)18
    7Artūrs Linde18

19:16, 13:20, 9:16, 28:22

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Par 2014./15. gada Elites ProBasketball līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Vairis Pusaudzis no "Mārupe/ProBasketball". No 61 mēģinājuma viņš realizēja 53 (86,9%).