56:70
Baltijas Tranzīta Serviss

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-02-15 21:00:00
    exNexum
    Ievadam. Jau pirms spēles bija skaidrs, ka Nexum/Danone šajā spēlē nebūs favorīti - paskatoties uz pretinieku komandas augumā raženajiem spēkiem. Vēsturiski tradicionāli Nexum IT, Nexum/Target Media un Nexum/Danone komandām nekad nav bijuši parocīgi pretinieki ar vairākiem ļoti gara auguma spēlētājiem, kas labi cīnās par bumbām un daudz spēlē groza tuvumā. Iespējams, nākamajai sezonai komandas vadībai ir jādomā par īsta 2metrīga centra piesaisti, lai nākotnē izlīdzinātu šo pretinieka priekšrocību. Par spēli. Lai gan pretinieks jau no paša sākuma bija nolēmis parādīt "kas ir kas" un atradās nelielos plusos ilgāku spēles gaitu, pašās puslaika beigās no 18:28 izdevās parādīt raksturu, nocīnīties un pašiem arī iemest 15 punktus pēc kārtas - 33:28 puslaikā. Protams, pārtraukumā Latvijas Mežu komandai nepalika nepamanīts fakts, ka viņi varētu mēģināt dominēt zem groziem un šo uzdevumu arī sekmīgi pildīja visu 2.puslaiku. Nexum/Danone cīnījās kā varēja, kā mācēja, neļāva iemest vieglus punktus un to parāda 16 piešķirtie soda metieni uz mūsu grozu (9 precīzi) 3.ceturtdaļā. 47:52 ceturtdaļas beigās. Tad tālāk jau spēki beidzās, un Latvijas Meži noveda spēli līdz likumsakarīgam, loģiskam iznākumam.
    Rezervisti (punkti)2
    69Elvis Nelma2

11:14, 22:14, 14:24, 9:18

Slavas zāle - "DAL"

2013./14. gadā Elites grupā bronzas medaļas izcīnīja "Latvijas Gāze", cīņā par bronzu pieveicot "Leifheit/Latvijas Universitāte" sērijā 2-0.