99Edgars Saušs5
    20Uldis Bērziņš4

15:15, 24:12, 17:13, 8:6
    exNexum
    Šajā gadījumā grūta spēle, galvenokārt pretinieku auguma pārspēka un arī individuālās meistarības pārspēka dēļ. Taču prieks, ka visi Nexum/Danone spēlētāji atdeva cīņai visus spēkus, nepadevās, spēlēja līdz galam, līdz pat pēdējam uzbrukumam, kaut arī cerības uzvarēt nebija. Šādās cīņās pret spēcīgu pretinieku attīstās un norūdās komandas raksturs. Jāturpina spēlēt, un gan jau ka panākumi neizpaliks! Kā komandai pietuvinātie analītiķi izrēķinājuši, izkrist no 1.līgas vairs nav pat teorētiski iespējams, līdz ar to visām nākamajām spēlēm var pieiet jau ar mazāku stresu un nospēlēt čempionātu līdz veiksmīgām beigām. Izanalizējot spēles protokolu ir skaidrs, ka Nexum/Danone pietrūka spēka no 18. līdz 22.minūtei, kad no vēl cerīgā 27:32 tika zaudēts ar 0:14 uz 27:46. Un īpaši fascinējošs ir 4.ceturtdaļas izpildījums abu komandu izpildījumā - 8:6 Bottomline labā, kas parāda, ka nekāda ākstīšanās nenotiek, un komandas pat pie lieliem plusiem vai mīnusiem līdz galam spēlēja arī aizsardzībā.

Slavas zāle - "DAL"

2011.gada 10. februāra spēlē Swedbank - SEB (73:72) Ģirts Spēlmanis realizēja 17 no 17 soda metieniem!