47. vidusskola, Skaistkalnes 7 2010-03-11 20:45:00
    Swedbank
    Rezervisti (punkti)2
    8Jevgenijs Ivanovs2

Kā jau bija paredzēja, tad abas komandas, kas šobrīd visreālāk pretndē uz pirmo vietu šajā līgā nodrošināja skatītājiem spriedzi līdz pēdējām sekumdēm. Pirmo ceturdaļu neitralizējot vairākus LMT uzbrukumus mājnieki izvirzījās nelielā vadībā (1.cet 21-13 mājnieku labā). Otrā turpinājās līdzīga cīņa, aptuveni līdz ceturdaļas vidum, kad LMT nespēja gūt vairākus grozus pēc kārtas, kas ļāva mājniekiem sasniegt jau +15p pārsvarun un tikai ceturdaļas beigās LMT gūtie 4p neļāva mājniekiem pabeigt puslaiku ar jau ievērjoamu ppārsvaru (puslaikā 35-24 un skaidrs, ka šādiem pretiniekiem, tas vēl neko nenozīmē). Pirmā puslaikā katra no komandām realizēja pa trim tālmetieniem trešdaļā. Trešā ceturdaļā viesi uzsāka veiksmīgu pakaļdzīšanos, ko lielā mērā sekmēja četri realizētie tālmetieni. Un+10p ceturdaļā un rezultāts uz tablo pirms pēdējās ceturdaļas rāda jau tikai 1p pārsvaru mājniekiem (51-50). Pēdējā ceturdaļa Aizritēja puntks puntkā - bija kļūdas abu komandu izpildījumā, ko ne vienmēr varēja punktos pārvērst otra. Vēl pēdējā minūtē rezultāts bija 69-67 mājnieku labā. SWB komandai 2 sodiņi (1 garām) un rez +3, bumba LMT... Tomēr viesu komanda kļūdījās arī pēdējā uzbrukumā piespēlē, kam sekoja pārkāpums no LMT puses, atkal mājniekiem 2 soda metieni (1garām), bet tas vairs neko neižšķira, jo laiks bija atlicis 4sek un mājniekiem jau +4. Varbūt tas bija par 3% labāks soda metienu rādītājs, bet manuprāt tomēr pēdējā ceturdaļā SWB komanda spēja rast spēkus un nospēlēja kā komanda - gan aizsardzībā, gan cīņā par bumbām, gan uzbrukumā. Kā arī mēs gribam pateikt lielu paldies mūsu lieliskajiem atbalstītājiem, jo varbū tieši viņu skaļās balsis neļāva LMT iemest vienu otru soda metienu ;) !
    Rezervisti (punkti)10
    8Agris Alksnis10

21:13, 14:11, 16:26, 20:17

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

Par 2014./15. gada sezonas b.a.L.L. elites labāko novembra spēlētāju kļuva Oskars Kalniņš no "Latvijas Gāzes".