Soda metieni8/3
    Soda metienu %37.50%
    Sākumsastāvs (punkti)7
    8Jevgenijs Ivanovs78/3 2

Pirmais pārsteigums - šajā zālē IR jaunā trīspunktu līnija !!! Tas gan netraucēja abām komandām kopā iemest 14 trīspunktniekus. Sākums izvērtās līdzīgs abām komandām, līdz 1. cet vidū SWB komandai izdevās 9-0 izrāviens (un rezultāts uz tablo bija 12-20 swb labā). Tomēr līdz cet beigām mājnieki atspēlējaa 3p no deficīta un 1.cet beidzās ar viesu 5p pārsvaru (18-23). 2.cet SWB komanda uzsāka pārliecinoši un guva vēl 9 bezatbildes punktus un pārsvars jau sasniedza 13p. Tomēr mājnieki atguvās un pamazām deldēja pārsvaru - rezultāts puslaikā joprojām +5 viesiem (34-39). Trešā cet spēle gāja mainīgām sekmēm un mājnieki turējās līdzi viesiem, kā arī pateicoties 3 iemestiem trejačiem šo ceturdaļu uzvarēja ar 4p un bija skaidrs, ka viss izšķirsies pēdējā ceturdaļā (rez pēc 3.cet 56-57) viesu labā. Pēdējā cet jau pirmajās minūtēs SWB komanda guva 6 bezatbildes punktus iegūstot nepieciešamo pārsvaru, ko arī noturēja līdz spēles beigām. Pirmajā spēlē +9 viesiem. Jāatzīst, ka abas komandas nebija pilnos sastāvos (mājniekiem nebija viena no komandas pagājušās sezonas līderiem Ivo Poļaka), bet arī viesu komandai spēlē nepiedalījās divi pamatsastāva spēlētāji Kārlis Majevskis un Madars Vārna). Rezultatīvākie (mājniekiem J.Bērziņš ar 19p un J.Šulcs ar 12p). Viesu rindās laba spēle padevās Ģ.Spēlmanim 31p un K.Holms, kurš guva 16p).

Slavas zāle - "DAL"

Par 2014./15. gada sezonas oktobra b.a.L.L. elites grupas labāko spēlētāju tika atzīts Ivars Ikstens no Kursa MRU/Mārupe komandas.