Soda metieni3/2
    Soda metienu %66.67%
    Sākumsastāvs (punkti)8
    8Jevgenijs Ivanovs83/2 5

Spraiga spēle visas 40 minūtes, kur uzvarētājs noskaidrojās tikai pašās spēles beigās. SWB komanda bija ieradusies uz spēli bez sava centra spēlētāja K.Majevska un varbūt tas mazliet iemidzināja mājniekus, un ļāva SWB komandai punktu pa punktam uzaudzēt 6p pārsvaru pirmajā ceturdaļā (21-15). Otrajā ceturdaļā, lai arī mājnieki guva 5p, tomēr aizsardzībā netika galā ar SWB uzbrukumu un pārsvars jau pieauga līdz 10p (30-20). Tomēr mājnieki pēc minūtes pārtraukuma spēja savākt spēkus un ieslēdza pakaļdzīšanos spurtu, kas rezultējās 2.cet 7p uzvaru un puslaikā mājnieki jau devās ar +1 (35-36). Trešā cet mājnieki tā arī netika galā ar SWB aizsardzību, par ko liecina iemestie 10p desmit minūtēs (13-10 trešā cet) un nu jau atkal vadībā SWB ar 2p (rez pēc trīs ceturdaļām 48-46 viesu labā. Skaidrs bija, ka jebkurš, kaut pāris grozu izrāviens šajā spēlē būs liktenīgais. Tas arī neļāva nevienai no komandām veikt riskantus gājienus un pārsvars lielāko ceturdaļas daļu noturējās 1-3p. (48-49; 57-58), līdz astotā minūtē viesu komandai izdevās nosegt aizsardzībā un tikt pie atlekušās bumbas. Uzbrukumā rezultatīvs grozs un +4, kas tā arī tika veiksmīgi nosargāts līdz spēles beigām. Gala rezultāts uz tablo 66-62 SWB komandas labā. Rezultatīvākie Satiksmei: H.Šliters (ar 18p) un J.Vainoris (ar 10p) Rezultatīvēkie SWB: Ģ.Spēlmanis (ar 22p) un J.Briņķis (ar 15p). Skatītājiem domājam ļoti aizraujoša spēle ar cīņu līdz pēdējai minūtei. Diemžēl šajā spēlē SWB satraumēto spēlētāju pulkam pievienojās Kaspars Holms, kuram pēc ātrā uzbrukumā ceļa sānā ieskrēja pretinieka spēlētājs. Rezultātā krustenisko un sānu saišu pārrāvums, neatliekamās palīdzības brigāde un iespējams basketbola spēles beigas. Ceram, ka viss būs daudz labāk un kaut nākamā sezonā, bet Kaspars būs spēlētājs! Kaspar veseļojies - komanda ir ar Tevi !

Slavas zāle - "DAL"

Rumba ir nopelniem bagātākā DAL komanda, jo izcīnījusi 7 čempionu titulus. Pēdējo 2011. gada pavasarī.