Sākumsastāvs (punkti)7
    Rezervisti (punkti)3
    8Jevgenijs Ivanovs716/2 3
    13Mārtiņš Everts31

Kļūdu pilna spēle abu komandu izpildījumā. Līdzīgs sākums, kas deva pat 2p pārsvaru viesiem pēc pirmās cet, tomēr mazajā pārtraukumā mājnieki spēja savākties un otrā ceturdaļā ļāva viesu komandai iemest tikai 10p. (25-10 otrā ceturdaļā) un puslaikā doties jau ar 13p iekrātu pārsvaru īpaši puslaika beigās izdevās izspēlēt vairākus pusātros uzbrukumus, kas vainagojās ar precīziem tālmetieniem. Trešā ceturdaļā mājnieki pakāpeniski palielināja savu pārsvaru vēl par 8p (rez pēc nospēlētām 3.cet 62-41 mājieku labā). Pēdējā cet izskatījās, ka bija jau formalitāšu kārtošana, kur abas komandas spēlēja pēc princips run&gun, kas bieži vien rezultējas gan garām aizmestos metienos, gan kļūdas. Pēdējā cet nospēlēta līdzīgi, par ko liecina arī tās rezultāts 20-20 un kopā pietiekami pārliecinoša mājnieku uzvara ne tik ļoti izteiksmīgā spēlē. 82-61. Bet kamēr komandā puse no sastāva ir "lazaretē" ir dubults prieks par katru gūto uzvaru! Rezultatīvākie mājniekiem 19p Ģ.Spēlmanis, 15p A.Kārkliņš un K.Majevskis. Viesu rindās rezultatīvākie21p G.Siliņš M.Kaucis.

Slavas zāle - "DAL"

Rumba ir nopelniem bagātākā DAL komanda, jo izcīnījusi 7 čempionu titulus. Pēdējo 2011. gada pavasarī.