29:18, 13:15, 10:20, 14:11
Elektrum

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2011-02-28 21:00:00
    exNexum
    Spēlē, kurā piedalījās 1.līgas 3 vadošie punktu guvēji - Svens Niedrītis, Raitis Eida un Bruno Kārlis, diemžēl līdz finālsvilpei spēja "izdzīvot" tikai Svens Niedrītis. Raitis Eida guva traumu jau spēles pirmajā ceturtdaļā, pirms tam pagūstot pretinieka grozā ielādēt 11 punktus, tālāk - 39.minūtē pēc sadursmes uz laukuma sabruka mača rezultatīvākais spēlētājs Bruno Kārlis (24 punkti), un diemžēl sekas bija tādas, ka nācās izsaukt ātrās palīdzības brigādi. Svens Niedrītis pirmo reizi sezonā tika nosegts tā, ka palika zem 10 punktiem. Pēdējā minūte iesākās ar 64:61 mājinieku labā, un Rolands Serģis diemžēl pilnīgi nepieskata savu sedzamo, kurš ielādē 3p un neizšķirts. Pēdējais mājinieku uzbrukuma metiens 8 sekundes pirms beigām tiek uzticēts komandas veterānam Rolandam Serģim, un viņš "izpērk" savu vainu par iepriekšējo epizodi ar precīzu 2punktnieku. Sekoja vairāki minūtes pārtraukumi, pēc kuriem Latvenergo neizdevās izspēlēt normālu uzbrukumu, bumba tika pārķerta un laimīga uzvara. Protams, ļoti žēl par Bruno Kārļa traumu spēles izskaņā - novēlam pēc iespējas ātrāk sadziedēt šo savainojumu, cerams, ka nebūs tik nopietni, kā sākumā izskatījās.
    Elektrum

Slavas zāle - "DAL"

Par 2014./15. gada sezonas decembra labāko spēlētāju b.a.L.L. elitē tika atzīts Roberts Plivčs no "Kursa MRU/Mārupe".