Sākumsastāvs (punkti)7
    Rezervisti (punkti)4
    16Arnis Smirnovs722/1 1
    10Raivis Aršauskis43

Saprotot, ka šī spēle ir gandrīz pēdējā šanse vēl mazliet paturpināt sezonu un tikt uz playoffiem, tika sapulcēti praktiski visi spēlētāji, gan ar lielākām traumām, gan mikrotraumām, lai tak mēģinātu savās mājās to uzvaru izcīnīt. Spēle kā pa viļņiem, gan uz vienu pusi, gan uz otru, 21:10->25:26->48:42->48:57->56:58. Spēles pēdējā ceturtdaļā mājinieki lielu uzsvaru uzlika uz 3punktu metieniem, jo LVM aizsardzība bija maksimāli mobilizēta groza apakšā, ar labu segšanu neļaujot iespēlēt tur bumbu. 5 precīzi 3punktnieki, 1 tuvais un viens soda metiens šajā ceturtdaļā, burtiski izraujot nepieciešamo uzvaru no neatlaidīgās LVM komandas. Kopā pa spēli 11 trīspunktnieki pret Mežu vienu vienīgo, toties Mežiem bija ļoti daudz ātro pretuzbrukumu. Spēli apmeklēja arī Jūrmalas komandas pārstāvis, lai pārliecinātos, ka notiek godīga, bezkompromisa spēle un Meži šo uzvaru tāpat vien neatdod. Vēl jāatzīmē, ka abu komandu pārstāvji regulāri iekarsa pamatīgās diskusijās ar tiesnešiem par spēles situāciju traktējumiem. Spēles gaitā bija "pilns komplekts" - viena nesportiskā, viena tehniskā, kā arī abpusējā piezīme.

Slavas zāle - "DAL"

Par 2014./15. gada sezonas ProBasketball elites play-off MVP tika atzīts Jānis Gailītis no čempionvienības "Leifheit/Latvijas Universitāte". Play-off cīņās vidējie rādītāji - 14,3 punkti, 10,1 AB, 5,7 RP, 3,7PB, 19,4 efektivitāte.