Sākumsastāvs (punkti)12
    Rezervisti (punkti)4
    9Ivo Vambuts127/2 4
    5Pēteris Strautmanis41

Lai arī Ķekari sāka vareni un jau 2.ceturtd. sākumā bija ieguvuši 10 p. pārsvaru, eksperti, galvenokārt ar Edgara Griežņa 4 trīspunktniekiem pēc kārtas, un kopējām pūlēm cīnoties aizsardzībā, spēli izlīdzināja. Puslaiku ekspertiem jau izdevās noslēgt savā labā. Ja trešajā ceturtdaļā cīņa par uzvaru ritēja pilnā sparā un ekspertu pārsvars turējās 3-7 punktu robežās, tad 4. daudz pieredzējušākie eksperti noplūca Ķekarus un ielika vāzītē. Ja pirms pāris mēnešiem 49.vsk. ekspertus pamatīgi pārsteidza Salvis Skušķis, kurš vienatnē izdemolēja VCG aizsardzību, tad šoreiz tikai ar viņa pūliņiem vien bija par maz, jo vairāk spēlētāju, kas spētu gūt punktus grūtā brīdī, Ķekariem nebija. Turpretī ekspertiem Griežņa trīspunktnieku kanonādi sekmīgi papildināja gan Fiļčjonoks, gan Vambuts, gan Kļaviņš, gan Strautmaņa, Mētras un Rodžera Miķelsona pašaizliedzīgā cīņa ar Ķekaru ārējo līniju. Ķekaru mierinājumam gan jāsaka, ka, iespējams, šī bija ekspertu labākā spēle šosezon, kas kopā ar neskaitāmajām Ķekaru, tenisa terminoloģijā runājot, nepiespiestajām kļūdām arī izveidoja likumsakarīgu spēles galarezultātu - 71-87 par labu ekspertiem.

Slavas zāle - "Ballzy Elites grupa"

2013./14. gada sezonā 1/4finālā Leifheit/Latvijas Universitāte divu spēļu summā pārspēja BK Salaspils - 71:71 un 85:66.