3 punktu metieni3
    Sākumsastāvs (punkti)11
    -1Svens Niedrītis823
    15Rolands Serģis311

Jau no pirmās ceturtdaļas sākuma BK Salaspils spēlētāji parāda, ka nav braukuši uz Pļavniekiem burkānus ravēt, bet gan spēlēt ļoti nopietni. Jau no paša sākuma viesi rāda ļoti labu metienu precizitāti, gan no tālās distances, gan groza apakšas, tāpat arī aizsardzībā Salaspils darbojas ļoti neatlaidīgi, neļauj pat izmest brīvus metienus. Tādā manierē jau pirmajās 5 minūtēs viesi ieguva 10-12 punktu pārsvaru (25 iemesti punkti 1.ceturtdaļā!). Nespējot nosegt Salaspils līderus individuāli, ex-Nexum jau otrajā ceturtdaļā pāriet uz kolektīvās aizsardzības metodi, kas mazliet dod tādu kā cerības stariņu - tikai 36:39 puslaikā. Taču prieki bija īsi - Salaspils komanda otro spēles pusi iesāk vēl apņēmīgāk, ex-Nexumam gūstot tikai 5 punktus ceturtdaļā. 5:17 - 3.ceturtdaļas iznākums un faktiski uzvarētājs jau ir noskaidrots (+15 pirms 4/4). Pat 4/4 Salaspils nekādi neatlaiž savu spiedienu un arī šo ceturtdaļu uzvar ar +12 (30:18) un kopumā viņiem pelnīta uzvara. Salaspils bija daudz spēcīgāki un rādīja labu sniegumu šajā mačā. ex-Nexum nostājies uz zaudējumu strīpas, novembrī vēl nav gūta neviena uzvara.