16:19, 11:11, 20:16, 14:16
exNexum

Ādažu vidusskola, Gaujas 30 2011-11-17 20:45:00
    Emerald/Zalaris
    Par to kā veicās spēlē lasi Līdz pirmajai uzvarai mājās pietrūka viens precīzs metiens

exNexum
    Pat kaķim ir skaidrs, ja basketbola spēle noslēdzas ar šādu rezultātu - tātad tajā ir bijusi extra spriedze un ļoti sīva cīņa. Lielākais ex-Nexum izrāviens spēlē +9 (10:19), lielākais Ādažu izrāviens +3 (39:36). Viss ceturtais periods pagāja ļoti sīvā cīņā, līdz pašās beigās viesiem izdevās panākt kaut cik ievērojamu (šīs spēles kontekstā) pārsvaru +4 (56:60), palika ~ 1 minūte, bet Ādaži nepadevās un spēja atkal pievilkt klāt līdz -1 (59:60). Tālāk pēdējā minūtē - Svena Niedrīša kritiens uzbrukumā (ar noteikumu pārkāpumu no Ādažu puses), pie tam viņš pēc šī kritiena un sekojošā minūtes pārtraukuma spēj precīzi realizēt abus metienus. Ādaži savā uzbrukumā nolēma realizēt tuvo metienu, nevis trīspunktnieku. 61:62. Paliek laiks uzbrukumam abām komandām, bet abi uzbrukumi ir nesekmīgi. Bumba nekādi vairs negrib reaģēt uz abu komandu līderu centieniem ielidināt to grozā un līdz ar to - laimīga uzvara viesiem. Jāpaslavē Ādažu komanda par neatlaidīgu cīņu, tika ievērota laba spēles disciplīna, cieša segšana, ex-Nexum ļoti sarežģīti nācās rast risinājumus, kā tad dabūt to bumbu Ādažu grozā.

Slavas zāle - "DAL"

2012./13. gada sezonā SPORT2000 Elites grupā regulārajā turnīrā uzvarēja "Baltijas Tranzīta serviss" (17-1-4).