Baltijas Tranzīta Serviss

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2011-11-23 21:00:00
  • Video momenti
exNexum
Vēlā rudens vakarā ex-Nexum savā laukumā uzņēma spēcīgo BTS klubu. Prieks, ka Krājbankas krīze nav iespaidojusi DAL darbību un pirms spēles ar Балтика balvu tika godināts ex-Nexum saspēles vadītājs - 1.līgas Oktobra mēneša MVP Svens Niedrītis. Spēles pirmā puse parādīja, ka ievērojot spēles plānu un disciplīnu, ex-Nexum ilgāku laiku spēj tikt līdzi rezultātā vienai no 1.līgas līderkomandām, 1.ceturtdaļa noslēdzas 19:20. Otrās ceturtdaļas pēdējā sekundē BTS spēlētāja mestais 3punktnieks atsitoties pret stīpu aizlido kaut kur augstu gaisā, bet pēc brīža bumba nolemj tomēr atgriezties atpakaļ grozā - 39:46 puslaikā. Tas laikam jau bija pirmais signāls, ka arī veiksme šovakar nostājusies BTS pusē. Trešā ceturtdaļa jānosauc par BTS spēlētāja D.Delvera ceturtdaļu. BTS spēlētājs šajā ceturtdaļā darbojas ļoti enerģiski, gūst 20 no 29 komandas punktiem, ir precīzs no visdažādākajām laukuma vietām, un BTS iztaisa jau lielāku atrāvienu rezultātā - jau +12 punkti pēc 3.ceturtdaļas 63:75. Ceturtās ceturtdaļas vidū BTS ar ciešu segšanu izprovocē vairākas mājinieku nesaskaņotas darbības uzbrukumā, pārķer dažas bumbas, aiziet ātrajos un īsā laikā uztaisa vēl papildus izrāvienu 0:12, spēles liktens jau pamatoti ir skaidrs pie 67:91 kādas 5 minūtes pirms beigām. Kopumā BTS komanda atstāj iespaidu, ka arī DAL Elites līgā būtu starp pirmā astotnieka stabilām komandām.